Сьогодні в малому залі Трускавецької міської ради відбулась зустріч міського голови Андрія Кульчинського з головами ОСББ міста. Майже дві години проходило обговорення найгостріших питань, з якими стикаються об’єднання. На зустрічі також був присутній начальник Бориславського РЕМ Юрій Косар.

14365344_1166889796689904_347578890_n 14302868_1166890086689875_1559020894_n

Організована зустріч була ініційована владою міста, задля врегулювання подальших відносин між міською радою та об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків. ОСББ доволі часто звертаються до влади за допомогою та фінансовою підтримкою при поточних чи капітальних ремонтах та вирішенні різноманітних проблем в сфері ЖКГ. Тому вкрай необхідно виробити своєрідний алгоритм роботи та ознайомити з ним голів об’єднань.

Найбільш критичним виявилось спілкування з керівником Бориславського РЕМ Юрієм Косарем. Він розповів присутнім про дії, які необхідно вчиняти при утворенні ОСББ, про необхідність переукладання договору подачі електроенергії. Однак присутні голови ОСББ, які вже стикнулись з цією процедурою, скаржились на неумісні пункти, які самовільно прописує електромережа, дозволяючи собі самовільні відключення світла.

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та заступник з питань ЖКГ Олексій Балицький розповіли присутнім, які кошти вони вже виділили на поточні та капітальні ремонти, на перекриття дахів та проекти співфінансування. Ознайомили присутніх з процедурою виділення фінансоваої допомоги зі сторони міської ради.

“Я хочу, щоб ви всі зрозуміли, що ті кошти, які ми виділяємо, ми не просто дістаємо з гаманця. Їх потрібно передбачити в бюджеті, адже процедура виділення фінансів з нашої сторони є доволі тривалою в часі: треба зафіксувати дефектні акти, скласти проектно-кошторисну документацію, рада має прийняти відповідні рішення. Тому це триває певний час. Але, якщо ми знатимемо про існуючі проблеми, то зможемо передбачити їх фінансування” – зазначив міський голова Андрій Кульчинський.

Також мер наголосив на тому, що влада умисно обирає в більшості випадків співфінансування. “Якщо мешканці будинку дають на ремонт хоча б третину зі своєї кишені, вони проявляють ініціативу зі своєї сторони, то ми завжди йдемо їм на зустріч і дофінансовуємо об’єкти. І, коли люди вкладають свої кошти, то потім більше цінують те, що отримують” – сказав Андрій Кульчинський.

Цьогоріч влада міста виділила доволі круглі суми для підтримки житлово-комунального фонду міста. Як повідомляє Трускавецька міська рада, станом на 14 вересня:
• на заміну внутрішньобудинкових мереж електропостачання виділено 1млн 200 тис. грн(на ці кошти до кінця року планується замінити мережі у 25 будинках, що становить чверть усього житлового фонду багатоквартирних будинків міста),
• на ремонт 11 покрівель виділено 1млн 260 тис. грн,
• на ремонт ліфтів – 400 тис. грн,
• на водопостачання – 200 тис. грн.
На ремонт та оновлення дитячих майданчиків передбачається 1млн 200 тис. грн.
Також проводяться заміни водопровідних мереж вулиць, на яких проводяться капремонти.

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina