Кожен, хто у вечірній період 31 серпня проходив повз міський відділок міліції в Трускавці, мав можливість спостерігати шикарний автомобільний ряд, який «вдало» розмістився на проїжджій та пішохідній частині дороги поблизу установи.

кортежВ таких випадках найперше спадає на думку, що це мабуть, міністерський або ж навіть президентський візит з до міліціантів. Звісно, нічого іншого і не придумав би, адже з десяток кросоверів, середня вартість яких сягає 50-60 тисяч зелених, скоріше за все нагадує робочий чиновницький кортеж. Та не так то було, як гадалося. Як виявилося, саме в цей день правоохоронцям Трускавця вдалося розкрити тяжкий злочин, пов’язаний з махінаціями керуючої особи Трускавецького відділення ПАТ “Укрінбанк”. Подейкують, та пані привласнила 18,5 лимонів зелених. Захмарна цифра, але, мабуть, так воно і є, адже в цей день, зі слів працівників міліції, до підозрюваної було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Дивовижна оперативність, а значить й резонансна подія. Так от, стояча колона вишуканих чотириколісних – кортеж не з державних осіб, які й справді могли б дозволити собі подорожувати на таких «конях» та паркуватись де завгодно зі службової необхідності, а ніщо інше як транспортні засоби потерпілих цих махінацій. І тут варто звернути увагу не те, звідки у цих «бідолах» такі кошти та й скільки ж тоді у них вкрали? Чому ці люди дозволили собі залишати автівки на тротуарах?

кортеж3

Мабуть, вони вважають якщо їхні сумнівно здобуті мільйони хтось привласнив, то їм тепер усі винні, а покладаючись на займану щабель у суспільстві, відповідальність за свою пиху вони ніколи не нестимуть. Та й на такий масовий поклін міліціонерам йдуть тільки ті, хто відчув прогалину у власних інтересах, в цьому ж випадку прогалину в мільйонному статку. Ще більше хвилює скільки ці «мажори» пожертвували коштів в АТО, чому жоден з них не воює, хоча всі вони призивного віку. Для явки в військомат чи правоохоронні органи з мобілізаційного приводу в лицемірів не вистачає честі, а от «кревно крадені» гроші відвойовувати з’явилися цілим табуном та ще й з яскравим порушенням правил дорожнього руху. Є така думка, що винна і потерпілі одного ґатунку, однак перша прокололась, а інші, як стерв’ятники злетілись над жертвою в очікуванні її кінця.

Ігор Різняк

Facebook Comments
About Author: online