У школах та садочках Трускавця розпочали опалювальний сезон. Через різке похолодання, тепло в навчальні заклади міста довелось подати швидше графіку.

Інформацію про початок опалювального сезону розмістили на офіційному сайті міської ради 5 жовтня. Відповідно до розпорядження міського голови Андрія Кульчинського, в закладах соціальної сфери розпочали опалювальний сезон швидше запланованого. Однак, на ділі, виявилось, що “зігріти” трускавецьких дошкільнят та школярів так швидко не вдалося. Для того, щоб ввімкнути опалення в усіх садках та школах знадобився ще один додатковий день, через що в соцмережах почали обурюватись батьки трускавецьких дошкільнят.

screenshot_3

screenshot_2

screenshot_4

Виною всьому, як виявилось, стала бюрократична модель роботи “Львівгазу”. КП “Трускавецьтепло” мусить подавати поперньо заявку на зняття пломб з газових засувок на котельнях шкіл і садочків, “Львівгаз” її розглядає і лише потім знімає пломби та дозволяє запуск опалення. Однак, впродовж дня, тепловики таки вирішили питання та запустили опалювальний сезон в шкільних та дошкільних навчальних закладах міста. За словами очільника КП “Трускавецьтепло” Руслана Крамара стали при цьому першими в області, хто подав теплопостачання в заклади соціальної сфери.

Зазвичай, опалювальний сезон розпочинають 15 жовтня. Однак, залежно від погодніх умов, день запуску теплопостачання можуть пришвидшити або відтермінувати. Цьогоріч у Трускавці, через різке похолодання, було прийнято рішення про запуск опалювального сезону швидше графіку. Відповідне розпорядження підписав 5 жовтня міський голова Андрій Кульчинський.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina