У Курортному парку Трускавця розмістили українські прапори, з патріотичними написами, які побували на передовій зони АТО та проїхали всю прифронтову зону. Сьогодні понад 240 підписаних знамен були розгорнуті в центральній частині міста-курорту. До них додали прапор Трускавця, на якому трускавчани та гості міста мали змогу особисто написати свої побажання миру в країні.

Захід, приурочений героям Майдану та АТО стартував 14 вересня 2014 року з Майдану Незалежності, адже саме тоді і саме там був підписаний перший прапор. Завершитись він має 14 жовтня 2016 року освяченням прапорів в селі Микуличі, Івано-Франківської області – повідомляє сайт Трускавецької міської ради. Вже 15 жовтня стяги піднімуть на найвищу вершину українських Карпат – Говерлу.

“Ці прапори проїхали всю прифронтову зону та лінію фронту Луганщини. В Новий рік були розгорнуті на передових позиціях батальйону «Айдар» під Горлівкою. Мета акції – пройти всю країну, принести дух патріотизму в українські міста; вшанувати пам’ять героїв Майдану та АТО; приєднати прапори, на яких люди пишуть свої думки, щоб силою думки, віри і молитви зупинити в Україні війну. Також ми розмовляємо з людьми, закликаємо їх бути свідомими та об’єднаними”, – розповідає організатор Всеукраїнської акції «Велика українська хода. До колекції додався й прапор з Трускавця, на якому усі охочі трускавчани та гості міста написали свої побажання якнайшвидшого миру.

 

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina