Бібліотеки організували у Дрогобичі Дні української книги. За словами начальника відділу Олега Яводчака, у місті вже стало традицією у другій половині жовтня проводити Дні української книги. Організовують їх бібліотеки міста – повідомляє ЗІК.

Цими днями бібліотекарі міської бібліотеки ім. В. Чорновола відвідують дошкільні заклади, розказують дітям про нові українські видання для малечі. Також проводяться екскурсії та виставки у бібліотеці.

У рамках свята української книги, у бібліотеці-філїї №8 Дрогобицької МЦБС пройшов квест «Пригоди української книжки». Багато цікавих несподіванок чекало на юних книголюбів. Щоб допомогти книзі, котра заблукала, шукаючи своїх читачів, їм довелось знаходити схованки з цікавими завданнями. Разом з Незнайком діти взяли участь у вікторині «Перевернуті казки», відповідаючи на запитання хитрого Гнома. Просили допомоги в Осені, самостійно римуючи віршовані рядки про осінню пору року. А ще шукали заховані скарби-підказки, відгадували загадки зарозумілого Всезнайка, ділились враженнями про нещодавно прочитані книги і переконували всіх, що читати – це круто.

На завершення свята діти ознайомились з найцікавішими новинками книжок, що надійшли до бібліотеки.

rscn1064

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina