На засіданні виконкому Трускавецької міської ради було ухвалено рішення про підняття тарифу на вивезення ТПВ. В тариф включили інвестиційну складову, кошти з якої підуть на обладнання нових сміттєвих майданчиків та придбання сміттєвих баків.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Трускавецької міської ради було затверджено новий тариф на вивезення сміття в місті. Обговорення щодо подорожчання вартості послуг з вивезення ТПВ у місті-курорті велись впродовж декількох місяців. Обгрунтоване воно підвищенням якості надання послуг, – сміття мають вивозити частіше, а по мікрорайонах міста мають бути встановлені нові сміттєві баки.

В тариф на вивезення сміття вирішили включити інвестиційну складову. В угоді зокрема зазначено, що за інвестиційні кошти ТзОВ «ДВ-ЕКОСВІТ»  (1 млн 700 грн) буде проведено заміну 22-ох сміттєвих майданчиків та закуплено нові сміттєві баки, в тому числі спеціальні контейнери для тари.

Інвестиційна складова тарифу на послуги зі зберігання, перевезення та захоронення побутових відходів для населення становитиме 3 додаткових гривні з людини до існуючого тарифу. Загалом, після затвердження нового тарифу на вивезення ТПВ, трускавчанам доведеться сплачувати 12,98 грн з людини.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina