Виконавчим комітетом Трускавецької міської ради було затверджено новий тариф на проїзд у громадському транспорті. Відтепер проїзд по місту коштуватиме 3 гривні.
До Трускавецької міської ради звернулись керівники фірм-перевізників, які здійснюють громадські перевезення в місті. За їхніми словами, сьогоднішній тариф є економічно необгрунтованим, через чимале зростання вартості пального та витрат на обслуговування транспорту.
Послуги з перевезення пасажирів автобусами загального користування в м. Трускавець надаються наступними суб’єктами підприємницької діяльності:
–          ТзОВ «Інтертранстур»;
–          МПП «Вітязь».

До сьогоднішнього дня вартість проїзду в транспорті становила 2, 50 грн. Проте, враховуючи зростання вартості основних складових тарифу на перевезення пасажирів, сьогоднішня ціна не покриває всіх витрат по наданню послуг з пасажирських перевезень – заявили перевізники.

Нагадаю, що на адресу трускавецьких перевізників доволі часто лунають скарги з боку трускавчан. Мовляв, водії по-хамськи ставляться до пасажирів, відмовляються перевозити пільговиків, та й самі автобуси виглядають не надто охайно. Тому, взамін на підвищення тарифу, влада обіцяла вимагати від перевізників якіснішої та добросовіснішої роботи.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina