Понад 500 тисяч гривень з міського бюджету було виділено на нову комп’ютерну  техніку для трускавецьких шкіл. За ці кошти вже закупили необхідне обладнання – повідомляє сайт Трускавецької міської ради.

Зокрема, школа № 2 (гімназія) укомплектована новим комп’ютерним класом на 11 місць, а також мультимедійним комплексом з інтерактивною дошкою.  Для закладів освіти закупили 6 проекторів з екраном, 17 ноутбуків, з них: 5 для шкіл міста, 8 для садочків, один для БУТу та один для “Спортовця”.  Також, додатково школи отримали два комп’ютери, садочки – 4.

Як повідомив Олександр Лобик, начальник відділу освіти Трускавця, у місті підходять до завершення ремонтні роботи по усіх навчальних закладах, що були заплановані на цей рік. А саме, в НВК СЗШ №2-гімназії  провели реконструкцію  системи водопостачання,  а також капітальний ремонт входів. У садочку «Сонечко» – реконструкція даху. Дошкільний заклад «Зірочка» тепер з новим ігровим майданчиком. У ДНЗ «Ялинка» – ремонт системи опалення. І це ще не весь перелік.

За словами міського голови Андрія Кульчинського, сезон зовнішніх робіт у місті завершується, а відтак місто звертатиме увагу на купівлю необхідного обладнання для всіх напрямків. Відповідно в закладах освіти міста продовжується оновлення сучасною технікою, новими меблями та обладнанням.

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina