4 листопада, в Курортному парку Трускавця, пройшов цікавий літературний захід під назвою “Читай українське!”. Організувала та провела літературні читання в парку авторка проекту “Перехресні стежки”, активістка Анна Литвин.

Анна Литвин вже не вперше використовує свій творчий та організаційний потенціал задля промоції української поезії та прози та ближчого ознайомлення з ними трускавчан. З цією метою активістка “затягує” до міста цікаві літературні постаті, щоб оргазувати творчі вечори, зустрічі з мешканцями. Серед останніх проектів, до яких вона долучилась, – була зустріч з братами Капрановими в Народному домі.

Вчора, Анна Литвин виставила в Курортному парку стенд з українськими книгами, читала уривки поезії та прози українських літературних митців та пропонувала перехожим взяти участь в читаннях. Кожен бажаючий мав змогу долучитись до акції, прочитавши уривок з будь-якої української книги на вибір. Варто зазначити, що трускавчани та гості міста, активно долучились до читання, – цікавого та непересічного заходу, який не щодня зустрінеш на вулицях міста.

14971310_1211753818870168_497902204_n

Натомість Анна Литвин переконана, що саме українська поезія та проза здатні пробудити в людях патріотичні почуття та переконання. Саме українське може допомогти у вихованні свідомого покоління молоді, і саме своє, українське, потрібно якнайбільше шанувати, рекламувати та підтримувати, до чого активістка і закликає своїми літературними акціями.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina