Виконавчий комітет Трускавецької міської ради відмовив підприємцям у розміщенні реклами, відмовився узаконювати міні-готель під виглядом житлового будинку та повернув КП “Парк Курортний” у підпорядкування профільного заступника Олексія Балицького.

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради. Члени виконкому затвердили рішення про впорядкування телекомунікаційних мереж та мереж зв’язку, які прокладені на опорах вуличного освітлення. Відтепер інтернет та телекомунікаційні мережі операторам доведеться прокладати під землею.

На розгляді також було декілька питань щодо присвоєння адрес новозбудованим об’єктам. Зокрема найбільша увага була сконцентрована на житловому будинку по вулиці Дрогобицькій, власники якого звернулись за адресою. Справа в тому, що будинок за документами є одноквартирним житловим, однак за інформацією, яка стала відома виконкому – двохповерховий будинок, який має ще мансарду внутрішньо облаштований зовсім не для проживання сім’ї. “Я не можу дозволити голосувати за такі речі, які тягнуть за собою фактично узаконення міні-готелю на місці житлового будинку. Можливо краще і правильніше буде створити комісію, яка розбереться в цьому питання та з’ясує реальний стан справ” – зазначив Андрій Кульчинський.

Також на виконком звернулись декілька підприємців з метою розміщення зовнішньої реклами в місті. Зокрема рекламний щит розміром 2х4 м, який інформував би мешканців та водії про місцерозташування “Плеяди” хотів розмістити підприємець Павло Гурба. Однак, через те що бігборд був би єдиним у місті вертикальним за формою і доволі великим – підприємцю у його розміщенні відмовили. Також члени виконкому вирішили відмовити у розміщенні рекламного щита ПП “Арко Інвестмент” на вулиці Мазепи. Один щит вже був розміщений фірмою “Арко” самовільно, без жодного погодження, за що служба благоустрою склала відповідний припис.

“Я вважаю, що в питаннях розміщення реклами нам потрібно робити радикальні кроки. Треба затвердити схеми всіх існуючих рекламоносіїв, розробити концепцію: розмір, стиль. Тобто, в центрі може бути такий тип реклами, біля доріг – інший. Але вони мають відповідати визначеним вимогам. Ми самі повинні створити правила гри, визначити можливу кількість місць для реклами, місця їх розташування, бо в іншому випадку можна просто забити все місто рекламою” – наголосив член виконкому Олександр Грищенко.

Також на виконкомі акцентували увагу на тому, що чимало рекламних щитів не відповідають жодній естетиці і близько половини існуючих можуть бути встановлені без погоджень і не сплачувати до бюджету жодних коштів. Всі ці питання планують регулювати за допомогою відповідних положень.

Також виконком затвердив оновлений розподіл обов’язків між міським головою, заступниками міського голови, секретарем ради та керуючою справами. Відповідно до нього, врегулюється робота зокрема КП “Парк Курортний”, який фактично вважався в підпорядкуванні Балицького, хоча документально перебував у відомстві Ткаченка. Відтепер “Парк Курортний” рішенням виконкому перейшов у підпорядкування профільного заступника Олексія Балицького.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina