Маленька Катруся з Дрогобича потребує допомоги. У дівчинки складний діагноз –  гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС у вигляді синдрому рухових розладів із затримкою темпів стато-кінетичного розвитку. Мікроцефальний синдром. Еквіновагустна деформація стоп. Атрофія зорових нервів (дитина не бачить). Родина не в змозі зібрати всі кошти самотужки, а лікування потрібно розпочати якнайшвидше.

Катруся, якій скоро виповниться 3 рочки, росте всупереч діагнозам лікарів, які не давали їй жодних шансів. Вона вже навчилася ходити та говорити. Дівчинка ще слабка у фізичному плані і відстає у розумовому розвитку від однолітків, але тим не менше вона дуже хоче жити і з усіх сил бореться.

Минулого року лікарі поставили дівчинці страшний діагноз – атрофія зорових нервів(вона не бачить), однак щодня дитина, завдяки старанням батьків, показує нові результати. І тепер, коли батьки показали лікарям прогрес Катрусі, ті готові взятися за подальше лікування, щоб дитя могло повноцінно жити.

katya_fediv

katya_fediv1

Скоро дівчинці виповниться 3 рочки. Лікування потрібно розпочати якомога швидше, адже найбільші шанси на одужання дають саме до трьох років, менші на 3-6 році життя та ще менші по мірі дорослішання.

Батьки вже зібрали чималу суму. Однак для проведення лікування потрібні чималі кошти, яких родині бракує. Бостонська дитяча клінічна лікарня погодилась провести лікування. Діагностика дитини коштує 25 тис. дол. Реабілітація від 900-1100 доларів доба.

Прохання до всіх небайдужих – допомогти Катрусі в її боротьбі.

Номер рахунку мами:

ПРИВАТ БАНК 4149 4378 5254 7841
Федів Оксана Сергіївна

Тел. батька: +380 (93) 504 93 18 (Ігор Федів)

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina