Відбулась зустріч профільного заступника міського голови Олексія Балицького з керівниками фірм-перевізників “Інтертранстур” та “Вітязь”, які здійснюють громадські перевезення по місту. Перевізникам вкотре вказали на ряд недоліків в роботі та дали час на їх усунення.

Цьогоріч питання якості послуг, які надають фірми-перевізники в Трускавці піднімалось не один раз. На адресу перевізників доволі часто лунає критика відносно порушення графіку руху, неетичної грубої поведінки водіїв, які дозволяють собі хамське ставлення до пасажирів та відмови у безкоштовному перевезенні пільговиків.

Окрім Олексія Балицького, на нараді були присутні депутат міської ради Святослав Грабовський, почесний громадянин міста Мирон Бучацький, помічник народного депутата Андрій Дуб, співробітники міської ради та декілька представників громадськості.

15318016_1208099092608768_7342920347075349458_n 15232209_1208099085942102_6623537050702487398_n

15181456_1208099095942101_6664762567658425749_n

На зустрічі обговорили найактуальніші проблеми перевезень: хамську поведінку водіїв, які тикають до пасажирів, дозволяють собі нецензурні висловлювання, часто конфліктують з пільговиками, відмовляються перевозити пільгові категорії пасажирів безкоштовно. Також частими є випадки порушення графіку руху, оскільки маршрутку іноді доводиться чекати по півгодини, а то і довше.

Думки з цього приводу висловлювали Святослав Грабовський, Мирон Бучацький, Андрій Дуб, які вимагали від перевізників якісної роботи та контролю над роботою водіїв з боку керівництва фірми. Головуючий наради Олексій Балицький акцентував увагу на головних проблемах, які перевізникам потрібно вирішити.

  • Хамство водіїв (неетична поведінка, ти-кання до пасажирів, груба манера поведінки), які недопустимі в їхній роботі, особливо враховуючи те, що Трускавець є курортним містом.
  • Інтервал руху громадського транспорту (люди змушені іноді простоювати по 20-30 хвилин, а то і більше, в очікуванні маршрутки, в той час, як рішенням виконкому було встановлено інтервал не більше 15-20 хвилин)
  • Пільгові перевезення (відмова перевозити пільговиків, сварки в салоні автобуса через неоплачений проїзд та відсутність чітко зафіксованих пільгових місць в автобусах).

Також присутні акцентували увагу на необхідності розміщення візуальної інформації в салоні автобусів, яка інформуватиме про фірму-перевізника, телефони керівництва та пронумеровані пільгові місця.

“Зараз ми дійшли спільної мови відносно безкоштовного перевезення 6-ти сидячих та 2-х стоячих пільговиків. Задовольнити виконання закону про безкоштовне перевезення всіх пільговиків наразі нереально. Ми йдемо до цього поступово. В 2013 році ще перевозили двох пільговиків, потім трьох, чотирьох, зараз їх буде шість, плюс двоє стоячих” – зазначив Олексій Балицький.

Також всі присутні зійшлись на думці, що в кожному автобусі має постійно працювати відеореєстратор, який фіксуватиме все, що відбувається в салоні та допоможе уникнути конфліктів та неналежної поведінки водіїв.

За словами Івана Асафата, директора фірми-перевізника “Інтертранстур”, вони також зацікавлені у покращенні якості перевезень. “Ми намагаємось працювати над тим, щоб такі ситуації не повторювались. Декілька водіїв були звільнені за неетичну поведінку з пасажирами. Ми проводимо наради на базі, спілкуємось з водіями та вимагаємо від них якісної роботи”.

Перевізникам дали час до 30 грудня на усунення вказаних недоліків. “Ми не вимагаємо чогось надзвичайного від перевізників. Це той мінімум, який має виконуватись, задля того, щоб до перевізників і до нас не було постійних претензій з боку пасажирів. Бо сьогодні критика є справедливою та об’єктивною” – зазначив Олексій Балицький.

У випадку невиконання поставлених вимог до кінця грудня цього року, міська рада ініціюватиме розірвання договору з перевізниками.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina