Депутат Трускавецької міської ради Микола Сеньків вийшов з фракції “Конгрес українських націоналістів”. Відповідну сенсаційну заяву депутат зачитав сьогодні на сесії Трускавецької міської ради.

Микола Сеньків – безпартійний, пройшов до Трускавецької міської ради від партії “Конгрес Українських націоналістів” по одному з округів міста (округ № 6, вулиця Сагайдачного: 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28). В міській раді трійка депутатів від “КУН” (Роман Бучкович, Андрій Кісак та Микола Сеньків) створили фракцію “КУН”.

13260185_1085624808149737_8315526408184761448_n

Сьогоднішній виступ став відвертим шоком не лише для всіх присутніх, але й для колег по фракції від “КУН”. Очевидним було те, що Микола Сеньків витримав максимальну інтригу до самого виступу.

У зверненні зокрема йшлося про те, що будучи членом фракції “КУН” у міській раді Сеньків був втягнутий у ряд неприємних “розбірок”, які точились впродовж останніх декількох місяців. Нагадаю, КУН ініціював та продовжує вимагати звільнення заступника міського голови Олександра Ткаченка, начебто за його колишню співпрацю з “Партією Регіонів”. Депутати від КУН неодноразово апелювали цим фактом, висловлюючи з цього приводу позицію фракції. Як стало відомо, Ткаченко таки подав до суду, бажаючи довести, що КУН зводить на нього наклеп.

15321702_288078394922999_604400935_o

“Мої колеги по фракції запевняли мене, що нададуть докази достовірності тих фактів, які пред’являли Ткаченку, однак я їх не отримав досі.

Моє рішення про вихід з фракції назріло вже давно. Однак останнім поштовхом став саме судовий позов до мене та колег по фракції від Олександра Ткаченка.

Я повністю визнаю свою провину в цій ситуації та приношу публічні вибачення за те, що приймав участь в наклепі на Ткаченка. Я мимоволі був втягнутий у все це. Не вдаватимусь у всі подробиці тих подій, але можу заявити, що члени фракції “КУН” працюють виключно задля дестабілізації роботи теперішньої влади” – заявив Микола Сеньків, наголосивши, що відповідне звернення скерує також до суду.

Завершуючи свій виступ, депутат наголосив на тому, що потрібно спільними зусиллями працювати над тим, щоб приносити користь рідному місту. В адресу депутата прозвучало “ганьба!” з уст громадської активістки Лесі Дідик. Однак більшість депутатів та присутніх підтримали його рішення оплесками.

Ніна ФЕДЬКО

 

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina