На сесії Трускавецької міської ради депутати затвердили межі Курортного парку, які впродовж тривалого часу були доволі абстрактними та розмитими.

Впродовж тривалого часу у Трускавці працювала робоча група по визначенні меж курортного парку, яка складалась з експертів, депутатів Трускавецької міської ради та громадських активістів. В ході роботи групи було встановлено межі парку в натурі – 54,46 га.

«Дане питання пройшло процедуру громадських слухань після чого запит на висновок екологічної експертизи про відповідність меж парку був скерований в Інститут екології Карпати НАН України. У відповідності до даного висновку Міністерство екології та природних ресурсів надало дозвіл на зміну меж парку»,  –  розповіла Оксана Плахтій, начальник Управління архітектури і містобудування, завідувач відділу землекористування.

Рішенням сесії Трускавецької міської ради межі трускавецького курортного парку  були ухвалені та будуть подані у Львівську обласну раду та обласну державну адміністрацію для розгляду та затвердження.

З депутатським зверненням виступив депутат Руслан Цехмейстер відносно встановлення в будинках поштових скриньок. Оскільки в більшості будинків скриньки не замінювались від часу введення будинку в експлуатацію, вони знаходяться в жахливому стані. Міський голова, в свою чергу, акцентував увагу на тому, що потрібно промоніторити ситуацію з поштовими скриньками загально по місту та скласти список тих будинків, де скриньки потребують заміни.

Голова фракції “Громадянська позиція” Тарас Матолич виступив з депутатським зверненням відносно необхідності врегулювання графіку руху громадського транспорту. За словами Матолича, трускавчани звертаються зі скаргами відносно того, що графік руху є незручним для тих, хто їде вранці на роботу, люди просто не встигають. Тому є необхідність внести зміни в графік ранкових маршрутів.

Також депутати заслухали звіт начальника фінансового управління Миколи Федоричака за 2016 рік. Через питання та звернення депутатів відносно необхідності включення тих чи інших об’єктів у фінансування на наступний рік, Федоричак вніс пропозицію провести окреме засідання чи нараду, задля обговорення цих питань детальніше.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina