Сьогодні день народження відзначає розумна, активна, щиросердна і надзвичайно позитивна людина – Тетяна Грабовська, дружина депутата Трускавецької міської ради Святослава Грабовського.

Впродовж тривалого часу, Тетяна Грабовська підтримувала та долучалась до проведення багатьох суспільно важливих робіт. Вона була однією з фундаторів трускавецького “Народного контролю”, активно долучалась та допомагала учасникам Майдану(революції Гідності), брала участь в чималій кількості акцій. Та найголовніше, вона була і залишається моральною підтримкою для свого чоловіка, завжди допомагає та в усьому підтримує його.

1451521_401336163330530_1865254706_n

Сьогодні Святослав Грабовський від щирого серця вітає кохану дружину з днем народження, бажає їй безмежного щастя, любові, тепла і затишку, щирих та вірних друзів і якнайбільше яскравих і щасливих моментів в житті.

Колектив “Трускавець онлайн” приєднується до привітань.

Бажаємо тобі прожити своє життя яскраво та цікаво. Завжди залишайся такою ж доброю та щирою, якою ми всі тебе знаємо. Божого тобі благословення та здійснення всіх найпотаємніших мрій.

З любов’ю та повагою:)

 

 

 

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina