05 грудня 2016 року, в рамках Всеукраїнського тижня права, заступник начальника відділу Трускавецького бюро правової допомоги Галина Кітраль спільно із провідним фахівцем відділу надання соціальних послуг Трускавецького центру зайнятості Наталею Серняк та дирекцією середньої загальноосвітньої школи №3 міста Трускавця провела правопросвітницький захід на тему: «Правознавчий ринг. Брейнг-ринг «Закон. Право. Мораль».

В рамках заходу було проведено лекцію «Порушення прав дитини, і як з цим боротись», «Міжнародні законодавчі акти про права дитини» та «Права неповнолітніх у трудових правовідносинах» із учнями 8-х, 9-х та 10-х класів.

15403049_10210271915226781_2071929090_n

Фахівець бюро ознайомила учнів із чинною нормативно-правовою базою, зокрема, із Загальною декларацією прав людини (прийнята ООН у 1948 році), Декларацією прав дитини (прийнята Генеральною Асамблеєю ООН у 1959 році), Конвенцією про права дитини (прийнята Генеральною Асамблеєю ООН у 1989 році), Конституцією України, Законом України «Про  загальну середню освіту», Законом України «Про освіту», а також провела ігровий тайм-аут «Юридична консультація».

Під час проведення правопросвітницького заходу, Галина Кітраль провела брейнг-ринг «Закон. Право. Мораль.», де були сформовані команди учнів: «адвокати», «нотаріуси» та «юристи».

Під час брейн-рингу учні закріпили знання з правознавства, дізналися про невід’ємні права людини, права та обов’язки учнів. Командам-переможцям вручено символічні призи (блокноти і ручки).

Наталя Серняк розповіла про вимоги трудового законодавства щодо працевлаштування неповнолітніх громадян  та про відмінності в умовах праці дорослих працюючих та неповнолітніх.

Також під час заходу фахівцем центру зайнятості було проведено інтерактивне тестування «Чи вмієте Ви виконувати інструкції», де діти виконували вправи на уважність та вивчали правила підписання важливих документів та трудових договорів.

Нагадуємо, що до Трускавецького бюро правової допомоги можна звернутися за адресою: м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62.

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 17:00 (крім святкових та вихідних днів);

тел.: (03247)-5-05-30; моб.: 099-29-63-194

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina