У Трускавці розглядають можливість здійснення громадських перевезень по місту комунальним транспортом. Через постійні зауваження до роботи перевізників та конфлікти відносно їх небажання перевозити достатню кількість пільговиків, існує вірогідність розірвання договору з фірмами-перевізниками.

Перевізникам дали час до кінця грудня на усунення зауважень відносно перевезень. Однак, критика відносно їх роботи існує досі. Незважаючи на обіцянки перевезення шести сидячих та двох стоячих пільговиків, водії реально перевозять лише чотирьох. Іншим в безкоштовному проїзді доволі нагло відмовляють. Через перетинання маршрутів, в деяких районах міста на маршрутку доводиться чекати більш ніж півгодини, що є неприйнятним і зменшує, в результаті, саму кількість пасажирів громадського транспорту. Люди зазначають, що часом пішки дістатись містом до потрібної вулиці буває швидше, аніж чекати маршрутку.

З метою покращення транспортного сполучення, міська рада вже виділила один комунальний автобус новішого зразка для здійснення перевезень по маршруту №3. Він обладнаний за всіма стандартами і дає змогу проїзду в ньому людей на інвалідних візках. Водій автобуса оголошує зупинки по мікрофону, а сам транспортний засіб є доволі просторим та комфортним.

15241991_10205981078244385_2889034804210283055_n

Схожий досвід реалізував сусідній Дрогобич, де вже сьогодні більшість маршрутів по місту здійснює комунальне підприємство.

“Якщо приватні перевізники і далі не забезпечуватимуть належне перевезення в місті ми будемо докуповувати нові автобуси і витіснемо їх з міських маршрутів” – зазначив на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Кульчинський.

Цілком можливо, що на потреби громадських перевезень закуплять додатковий транспорт, або ж заключатимуть договори безпосередньо з власниками транспортних засобів, що дасть змогу владі мати безпосередній вплив на якість громадських перевезень та дозволить швидше реагувати на ті чи інші проблемні моменти.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina