Сьогодні вранці співробітниками Трускавецького відділення поліції був затриманий мешканець Трускавця, причетний до викрадення номерних автомобільних знаків на території міста.

Впродовж тривалого часу на території міста-курорту відбувались неодноразові випадки крадіжок номерних знаків іноземної реєстрації. Зловмисники залишали на місці злочину записку з номером телефону, за яким вимагали перерахувати гроші в якості викупу. Жертвами такого шахрайства стали чимало трускавчан та іноземних гостей, – адже таких крадіжок за останній період було здійснено більше десятка.

Поліція Трускавця проводила службове розслідування по факту викрадення номерних знаків. Особливо відзначився в ньому сектор карного розшуку, який очолює Олег Попель. “Вранці був проведений обшук у квартирі затриманого трускавчанина. Під час обшуку було виявлено телефон та карточку, на яку переводились кошти, під час отримання викупу. При доведенні обвинувачення, підозрюваному загрожуватиме до 5-ти років позбавлення волі” – зазначив в.о. начальника Трускавецького ВП Олег Наливайко.

Підозрюваний був вичислений поліцією, при перегляді відео з камер спостереження на одному з місць скоєння злочину. 26-річний трускавчанин зізнався у скоєнні злочину, зазначив, що все робив сам. Схему викрадення номерних знаків побачив по телевізору і вирішив скористатись легкою наживою. У спілкуванні зазначив, що вину визнає та кається у скоєному злочині.

15409793_1246075272104689_793832075_o

Однак, за словами поліції, затриманий вже має одну непогашену судимість. Сьогодні відбудеться виїзд на місця скоєння злочинів, де підозрюваний відтворюватиме свої дії. Далі триватиме слідство та суд, який, при доведенні обвинувачення, може позбавити трускавчанина волі на строк до 5-ти років.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina