7 грудня у Дрогобичі відбулося урочисте відкриття новозбудованого корпусу ЗОШ №5, школи-довгобуду, яку впродовж двох десятиріч будували і лише в цьому році повністю завершили.

Розпочалося дійство з виконання Державного Гімну України заслуженим Прикарпатським ансамблем пісні та танцю України “Верховина” – повідомляє сайт Дрогобицької міської ради.

Участь в урочистому відкритті взяли голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом із заступниками, голова Дрогобицької районної державної адміністрації Володимир Шутко, депутати Львівської обласної та Дрогобицької міської рад, мери міст Борислава та Трускавця — Ігор Яворський та Андрій Кульчинський, представники духовенства, керівники будівельних організацій, керівництво освітян, вчителі, діти та батьки, журналісти. Також на урочистостях були присутні колишні керівники школи Іван Гірняк та Андрій Юрків.

З величною для міста Дрогобича подією присутніх привітали Олег Синютка, Олександр Ганущин, Тарас Кучма та Віталій Лесик — директор ЗОШ №5.

В знак подяки за підтримку та співпрацю, міський голова Тарас Кучма подарував керівникам області мультимедійні диски з 3D-туром церкви Святого Юрія.

У своїй промові міський голова Тарас Кучма подякував усім, хто став пліч-о-пліч і активно сприяв завершенню будівництва цієї споруди. Відтак міський очільник відзначив подяками за сприяння у будівництві та якісно виконані роботи на ЗОШ №5:

– Колектив приватного підприємства «БКФ Осанна», директор Дмитрах Олег;

– Колектив Дочірнього підприємства «Будівельне управління № 45», керівник Скорик Роман Дмитрович;

– Колектив ТзОВ «Спецмонтаж №426», технічний директор Краснопольський Орест Володимирович;

– Колектив приватного підприємства «Галмонтаж», директор Смовженко Валентина Андріївна;

– Михайла Войтківа –  виконроба приватного підприємства «БКФ Осанна»;

– Романа Тшнаделя – тесляра приватного підприємства «БКФ Осанна»;

– Анатолія Сембратовича – підприємця;

– Івана Хомішака – виконроба ТзОВ «Спецмонтаж №426»;

– Стефанію Кобильник – майстра ВПУ № 19;

– Івана Дудича – старшого інженера технічного нагляду КП «Управління капітального будівнитцва» ДМР;

– Василя Бохонка – начальника КП «Управління капітального будівнитцва» ДМР.

Після вручення подяк присутні пом’янули хвилиною мовчання колишніх учнів ЗОШ №5 — Ігоря Бориса та Богдана Вовка, які загинули під час виконання бойових завдань у зоні АТО. Кращі учні школи поклали кошики квітів до меморіальних таблиць, які встановили на фасаді школи цього року.

Відтак керівники області та міста урочисто перерізали стрічку, а представники духовенства, на чолі з отцем Іваном Паньківим, приступили до чину освячення споруди. Опісля, усі охочі, разом з депутатами та першими особами, приступили до оглядин освяченого нового корпусу ЗОШ №5.

Нагадаємо, будівництво нового корпусу тривало з 90-х років минулого століття. І тільки цього року, завдяки наполегливій співраці міського голови Дрогобича Тараса Кучми, депутатського корпусу Дрогобицької міської ради та керівництва області, справу вдалося довести до кінця. Впродовж 26 років будівництва на довгобуд витратили близько 15 мільйонів гривень. Однак, сьогодні учні та педагогічний колектив школи отримали нові гімнастичну та спортивну зали, комп’ютерні класи, майстерні, бібліотеку, архів, фізичну та хімічну лабораторії.

img_1387 img_1386

img_1372 img_1390

img_1404

 

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina