Днями у Трускавці відбувся всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків віком 10-13 років. Змагання зібрали рекордну кількість учасників з різних областей України.

З 8 по 10  грудня у м. Трускавець в спортивно-оздоровчому комплексі  дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» проведено традиційний   турніру з боксу серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н. Цього року змагання проводились під гаслом «За мир та єдність України». У Трускавець завітала рекордна кількість учасників – 120 чоловік (18 команд ) з Львівської, Чернівецької, Вінницької, Черкаської та Запорізької областей України.

Організатори змагань – федерація боксу Львівщини (голова федерації  – Богдан Бурда), відділ освіти (завідувач Орест Лобик), відділ у справах сім’ї, молоді і спорту   Трускавецької міської ради  (завідувач Роман Коваль) та ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Обслуговувала змагання суддівська бригада федерації боксу Львівщини. Головний суддя – заслужений тренер України, майстер спорту СРСР, суддя всесвітньої категорії Петро Яцик (м. Стрий).

Відкривав змагання директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Любомир Мацькович. Розпочались змагання з рівняння на Прапор та виконання Гімну України. На урочистому відкритті учасників змагань вітали заступник міського голови м. Трускавця  Олексій Балицький,  головний суддя Петро Яцик та завідувач відділу у справах сім’ї, молоді і спорту  Трускавецької міської ради Роман Коваль.

Серед Трускавецьких боксерів найкращих результатів добились вихованці відділення боксу дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» ( тренер ДЮСК – Мінів Назар):

І місце –  Стахнів Максим ( вагових категорія 52 кг.);

ІІ місце – Саприкін Святослав ( вагових категорія 33 кг.);

ІІІ місце – Кривко Тарас ( вагових категорія 43 кг.)

Всі призери традиційного юнацького турніру з боксу «За мир та єдність України» були нагороджені грамотами,  медалями та статуетками ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» та відділу  у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради.

директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Любомир Мацькович

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina