У Трускавці, на базі відділення міграційної служби, виготовлятимуть закордонні паспорти. Необхідне обладнання вже завезли до міста. Тож цілком ймовірно, що вже з Нового року трускавчани матимуть змогу користуватись послугами служби в рідному місті.

“Звершилось! У Трускавці вже завезено обладнання для виготовлення “закордонних паспортів” і не тільки (як і обіцяли з Державної міграційно служби України). Є сподівання, що в січні 2017 року вже можна буде подавати документи для вироблення “закордонних паспортів”” – зазначив на своїй сторінці у Фейсбук депутата ТМР Святослав Грабовський, який тривалий час порушував питання економічну вигідність виготовлення закордонних паспортів у місті.

Нагадаю, досі трускавчани задля того, щоб виготовити закордонний паспорт, змушені їхати до сусіднього Дрогобича, де їм нерідко доводиться простоювати чималі черги. Навантаження на Дрогобицьке відділення міграційної служби є чималим, тож підрахунки продемонстрували доцільність здійснення цих послуг на базі відділення у Трускавці.

Депутат переконував раду у вигоді від того, щоб закупити обладнання за рахунок місцевого бюджету. Тоді б кошти від виготовлення паспортів йшли в казну міста. Однак, за словами начальника фінансового управління, перерахування коштів міського бюджету на обладнання для Державного відділення міграційної служби було б неможливим.

Тим часом вигоду у здійсненні таких послуг в трускавецькому відділенні побачила сама Державна Міграційна Служба. Тому, до міста вже завезли необхідне обладнання, відбувається підготовча робота і вже після Нового року має офіційно розпочатись виготовлення закордонних паспортів у Трускавці.

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina