До Дрогобицької райдержадміністрації прийшли працівники фірм-перевізників ПП “Галич-Авто” та МКП “Транс-Екіпаж”, щоб добитись вирішення конфліктної ситуації, яка склалась навколо перевезень по маршруту №150 (Стебник-Борислав).

Нагадаю, конкурс на здійснення громадських перевезень по маршруту Стебник-Борислав був проведений ще 4 липня, однак до сьогоднішнього дня ситуація не врегульована та знаходиться в суді. Досі перевезення на цьому маршруті здійснювало ПП “Галич-Авто”, однак переможцем на конкурсі було визначено мале колективне підприємство “Транс-Екіпаж”. Працівники “Галич-Авто”, спільно з його керівником Ростиславом Кобильником, не погодились з результатом конкурсу, зазначивши, що “Транс-Екіпажу” були нараховані незаслужено 11 балів, які дозволили йому здобути перемогу. Перевізник “Галич-Авто” подав до суду та виграв.

“Транс-Екіпаж” подав апеляцію, яка відповідно призупинила рішення суду першої інстанції та дала “зелене світло” переможцеві конкурсу виїжджати на маршрут та здійснювати перевезення. З цим категорично не погоджуються працівники “Галич-Авто”, яке знову подало адмінпозов. “Ми просто втрачаємо роботу, через те, що в нас забирають перевезення на маршруті Стебник-Борислав. “Транс-Екіпаж” “порішав” все з РДА, щоб конкурс виграти та забрати собі цей маршрут” – переконані працівники фірми-конкурента.

15578748_1225932390825438_9140587700169839471_n 15401018_1225932397492104_8560436088625497765_n

“Ми знаємо, що в конкурсному комітеті були люди, машини яких їздять в “Транс-Екіпажі” і вони були зацікавлені, шоб саме “Транс-Екіпаж” виграв конкурс на перевезення по тому маршруту” – говорять співробітники “Галич-Авто”.

Тому люди прийшли до керівництва РДА з вимогами прийняти відповідне рішення та дати можливість “Галич-Авто” надалі працювати на маршруті №150. Керівництво РДА, в свою чергу, пробувало відмежуватись від ЗМІ та громадськості. За словами голови Дрогобицької РДА Володимира Шутка, “”Галич-Авто” працював на тому маршруті по тимчасовому талону, який був підписаний на три місяці. Але вони не хочуть визнавати програш на конкурсі та ніяк не хочуть уступити місце “Транс-Екіпажу”, звинувачують РДА, мене в корупції. Я розумію людей, як одних так і інших, але “Транс-Екіпаж” зобов’язався взяти цих працівників до себе на роботу. А РДА зараз не може нічим допомогти і приймати якісь рішення, поки справа в суді” – зазначив в коментарі нашому виданню Володимир Шутко.

Члени конкурсної комісії Василь Комар та Ігор Стасик мають у власності транспорт, який здійснює громадські перевезення у фірми-перевізника “Транс-Екіпаж”. Саме ці люди, на час голосування, мали приватний бізнесовий інтерес, – відповідно перебували в конфлікті інтересів. Однак ніхто з них про це не повідомив та голосував за “Транс-Екіпаж”. За словами Володимира Шутка, йому про ці факти невідомо, ні Комар, ні Стасик його не повідомили про наявний конфлікт інтересів. Втім голова РДА зазначив, що ці факти вже перевіряють правоохоронні органи, тож “в разі, якщо вони будуть доведені, – ми готові провести повторно конкурс, якщо в цьому буде відповідна потреба”.

Директор “Транс-Екіпажу” Йосип Дяків, у свою чергу, заявив, що “Галич-Авто” підкупами добився позитивного рішення суду. А конкурс, за словами Дяківа, був чесним та прозорим, тож конкурентам треба вміти програвати.

Тим часом, представники “Галич-Авто” та інші причетні до перевезень люди, які прийшли на сьогоднішню зустріч, запевняють, що планують надалі відстоювати своє право на здійснення перевезень по маршруту Стебник-Борислав, щоб не дозволити РДА монополізовувати ринок та віддати всі перевезення в руки “Транс-Екіпажу”.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina