Сьогодні у Трускавецькій міській раді відбулась зустріч з туристичними фірмами Туркменістану. Гості розповіли про враження від перебування в курортному місті та плани відносно майбутньої співпраці.

15555457_1257207477658135_565225978_o 15536980_1257207334324816_1254458830_o

Впродовж п’яти днів у Трускавці (в санаторії “Карпати”) перебували представники турфірм з Туркменістану. Вони прийшли на зустріч з міським головою, задля того, щоб обговорити можливості співпраці, – збільшення кількості відпочиваючих з Середньої Азії.

Найбільшою перешкодою, за словами гостей, є труднощі перельотів, оскільки досі прямого рейсу ні до Львова, ні до Києва немає, – туристи змушені летіти з пересадками та витрачати на дорогу майже цілий день.

“Питання відновлення прямого рейсу є одним з ключових. Ми готові зі своєї сторони піднімати це питання: вже зараз ведуться перемовини з турфірмами, з послами, щоб в перспективі вирішити це питання” – зазначив міський голова Андрій Кульчинський.

За словами гостей з Туркменістану попит на подорожі в Україну є чималий. Їхні співвітчизники доволі часто звертаються до туристичних фірм, висловлюючи побажання їхати на відпочинок в Україну. Поміж містами, які цікавлять туркменів, провідне місце посідає і Трускавець. Тому, якщо добратись сюди буде легше, – кількість бажаючих може в рази вирости.

Також гості обмінялись символічними подарунками з міським головою Трускавця Андрієм Кульчинським, подарувавши один одному на згадку поліграфічні вироби та сувенірні речі.

Розповідаючи про п’ятиденне перебування в Трускавці, гості ділились найпозитивнішими враженнями. Відзначали зокрема дельфінарій та чималий лікувальний потенціал міста.

“Нам дуже сподобалось ваше місто. Впродовж п’яти днів ми були тут, мали змогу самі все подивитись, відвідати, щоб знати, що надалі пропонувати нашим клієнтам” – наголосили гості з Туркменістану.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina