Сьогодні на сесії Трускавецької міської ради прозвучали звіти, яких давно очікували та вимагали деякі депутати міськради та громадськість. Звітували про виконану за рік роботу заступники міського голови Олексій Балицький та Олександр Ткаченко.

Балицький побудував свій звіт на конкретних цифрах та виконаних роботах. За його словами одним з головних завдань, яке він ставив перед собою, було врегулювання чітких меж парку і станом на сьогоднішній день, – робота над цим знаходиться на завершальній стадії. Близько 5, 5 мільйонів гривень було залучено впродовж цього року з державного і обласного фондів. В попередніх роках ця сума була кратною 4-м мільйонам гривень за рік. “Кошти, залучені з інших бюджетів, в цьому році виросли на 1,5 мільйони, вони були задіяні на ремонт вулиць Симоненка, Лисенка та на різноманітні мікропроекти” – зазначив Балицький.

15675719_1263939030318313_5866643259778384848_o

У Трускавці зараз діють 99 ОСББ. Впродовж цього року 40 житлових будинків отримали фінансування по програмі реконструкції ОСББ. Було проведено 15 комісій по відключенні будинків від центрального опалення. Також було прийнято рішення щодо заборони хаотичного розміщення ліній електро- та інтернетмереж та врегулювання розміщення вже існуючих.

Олексій Балицький прозвітував про ремонт доріг, заміну електромереж в будинках, капітальні та поточні ремонти в житловому фонді міста, розповів про заходи, вчинені з метою захисту Курортного парку від самовільних викидів стічних каналізаційних вод “Женевою”, про прийняте рішення відносно демонтажу незаконної прибудови до туалету та підготовку документів для судового позову та ще чимало інформації з підзвітних йому відомств.

Після Балицького звітував заступник Олександр Ткаченко, який завідує гуманітарною сферою міста. Він більше зупинився на діяльності підзвітних йому відділів – культури, освіти, інформаційно-курортного центру, втілення цікавих мікропроектів та організації культурних заходів в місті. Саме звіту Ткаченка тривалий час вимагали депутати-кунівці, які тривалий час витупають за його звільнення із займаної посади, мовляв, за колишню співпрацю з нардепами-регіоналами. Спір між трускавецьким КУНом та Олександром Ткаченком зараз перебуває в суді, де заступник спростовує висунуті йому звинувачення та доводить, що це – наклеп.

15672796_1232439616841382_419540676693363346_n

15665744_1232439526841391_8508695302284076534_n

Депутат від КУН та ініціатор виступів проти Ткаченка Роман Бучкович спробував задати заступнику декілька питань. Основним, на чому був зроблений акцент – те, як та хто отримує дозволи на торгівлю в Курортному парку, яким курує Ткаченко. Однак останній на запитання відповідати відмовився. “Я не хочу відповідати на будь-які ваші запитання, бо вважаю вас брехуном та наклепником. Можете подавати на мене до суду, але з вами спілкуватись я не буду. Від інших депутатів з радістю вислухаю питання та відповім на них, але вас обох я публічно ігнорую” – звернувся Олександр Ткаченко до депутатів-кунівців.

В інших депутатів було декілька зауважень відносно вдосконалення роботи сайту, який досі працює в тестовому режимі та запровадження нових електронних сервісів (Відкрите місто) на порталі міської ради. Однак в подальшому звіт пройшов доволі спокійно.

В результаті більшість депутатів проголосували за те, щоб взяти до уваги заслухані ними звіти заступників міського голови. Лише двоє представників КУНу під час цього голосування утримались.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina