27 грудня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради. Найважливішим питанням, заради якого був скликаний виконком, став розподіл понад 9-ти мільйонів субвенційних коштів, які лише зараз, в останні дні року, скерували місту.

Вчора, 27 грудня, головою Львівської ОДА Олегом Синюткою було підписано розпорядження про перерахування місцевим радам субвенційних коштів, передбачених на компенсацію пільг та субсидій. Субвенція, передбачена для Трускавця, склала 9 мільйонів 170 тисяч. Всі ці кошти повинні адресно перерахувати комунальним підприємствам, в якості компенсації пільг та субсидій на електроенергію, газ, тепло-, водопостачання та обслуговування будинку і прибудинкових територій (ЖЕО та ОСББ).

Також державна субвенція була виділена на придбання квартири сім’ї загиблого трускавецького воїна-атовця Андрія Шіхта. Житло для атовця тривалий час слугувало об’єктом для дискусій та маніпуляцій (через бажання попередньої влади виділити сім’ї приміщення бібліотеки на Стебницькій). Однак сьогодні, завдяки отриманим коштам (понад 400 тисяч гривень), квартиру для сім’ї героя таки зможуть придбати.

За словами начальника відділу комунального майна ТМР Ольги Сегер, – підходящу квартиру вже знайшли, варто лише впорядкувати остаточно юридичні нюанси її придбання.

“Ми мусили сьогодні зробити таке екстрене засідання виконкому. Я дуже вдячна всім, хто організувався та буквально за декілька годин прийшов. Рішення дуже важливі, адже не прийнявши зараз їх ми просто втратили б ті кошти, які відповідно до сьогоднішнього розпорядження губернатора Олега Синютки, були виділені в якості субвенції. Нашим комунальним підприємствам точно не завадять додаткові кошти, тим паче, що заборгованість по субсидіях та пільгах має місце. Також, завдяки сьогоднішньому рішенню, ми зможемо нарешті придбати квартиру для сім’ї загиблого атовця Андрія Шіхта” – прокоментувала події керуюча справами виконкому Трускавецької міської ради Олена Петранич.

Також члени виконкому проголосували розміщення ярмарки “Чотири сезони”, яка знаходиться традиційно на центральних вулицях бульварі Дрогобича та Торосевича та підтримали рішення про виведення зі штату Трускавецької міської лікарні лікарів-стоматологів. 1, 5 штатні одиниці залишають, – вони здійснюватимуть лікування зубів школярам та пільговим категоріям населення міста. Інші стоматологи будуть виведені зі штату, так як, за словами директора КП “Трускавецька лікарня”, більшість із них і так тривалий час провадить комерційну діяльність та бере кошти за надання послуг, незважаючи на те, що вони працюють в комунальній установі.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina