2-4 січня у Трускавці відбувся Всеукраїнський юнацький турнір з футболу “Трускавецька зима 2017”. Пілотний проект, організований під егідою ФФУ, планують зробити традиційним для Трускавця, місто для цього має неабиякий потенціал – переконані організатори.

2017 рік розпочався для Трускавця спортивними подіями. До міста-курорту приїхали команди юних футболістів з різних міст України, – задля участі в першому Всеукраїнському турнірі “Трускавецька зима 2017” серед дитячих команд 2004 -05 та 2006 -07 р.н. Змагання відбулись в спортивному залі дитячо-юнацького спортивного клубу “Спортовець”.

Всього участь у змаганнях взяли 9 команд. Трускавець представили юні футболісти ФК “Динамік”, Дрогобич – збірна ДЮСШ та “Карпати”, Борислав – ФК “Юність”, Стебник – ДФК “Стебник”. Окрім місцевих команд на змагання прибули також команди Білої Церкви (“Рось” та команда ДЮСШ), Рокитного (ДЮСШ) та Києва (ФК “Восход”). Впродовж 3 днів тривали ігри між командами, на яких футболісти демонстрували свою спортивну підготовку та змагались за кубки переможців. Особливої престижності змаганням додає те, що вони проходять за безпосередньої підтримки та організації Федерації Футболу України.

“Цей пілотний проект під назвою “Трускавецька зима 2017”, який ми провели цьогоріч, цілком може стати традиційним для Трускавця. Ми дуже вдячні за підтримку в організації турніру міському голові Андрію Кульчинському та керівництву “Спортовця” за можливість проведення цих змагань саме тут, в хороших умовах, в просторому теплому залі. Оскільки це перший турнір, на участь у ньому зареєструвались до 10-ти команд, однак участь футболістів з Київщини дає право називати його всеукраїнським. Якщо ми зробимо турнір регулярним у Трускавці, я впевнений, що на нього приїдуть значно більше учасників” – зазначив начальник ДЮФЛ ФФУ Валерій Золотухін, який був присутній на змаганнях.

“Ми стали свідками проведення першого і, сподіваюсь, надалі традиційного Всеукраїнського футбольного турніру “Трускавецька зима 2017”. Нам потрібно відновлювати такі заходи у Трускавці, сприяти розвитку спортивної інфраструктури в місті та підтримувати молоді спортивні таланти. Вже сьогодні у “Спортовці” відбувається багато спортивних чемпіонатів, турнірів, які не можуть залишати нікого байдужими” – наголосив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, який також отримав з рук представника ФФУ Валерія Золотухіна відзнаку за сприяння у проведенні турніру.

Також Федерація Футболу за вклад у розвиток спорту в Трускавці та регіоні відзначила Романа Матиса, регулярних спонсорів Олега Дикала та Василя Вовчка та ще декількох місцевих підприємців, які підтримують юні спортивні таланти міста.

“Турнір проводиться задля популяризації футболу в Трускавці. Київ сьогодні зацікавлений у поверненні великого футболу до Трускавця. Зараз ведуться активні перемовини відносно підписання договору з ФФУ щодо приведення до належного стану нашого центрального стадіону, задумів і планів є багато. А сьогоднішній турнір внесений в сітку змагань, тому його будуть проводити і в наступних роках” – наголосив радник міського голови Роман Матис.

Серед дітей 2004-05 р.н призерами чемпіонату стали:

  1. ДЮСШ м.Дрогобич
  2. ДЮФК “Юність” Борислав
  3. ДЮСШ Рокитне (Київська обл.)

У віковій категорії 2006-07 р.н. призові місця вибороли команди:

  1. ФК “Рось” Біла Церква
  2. ФК “Юність” Борислав
  3. ФК “Карпати” Дрогобич

Переможці отримали кубки, медалі та грамоти.

Окрім команд-переможців, були визначені також кращі гравці турніру та призери глядацьких симпатій.

Зокрема кращим нападником став гравець ФК “Динамік Трускавець Матис Генріх, а джентльментом турніру також представник трускавецького “Динаміка” Юрій Степаницький. Незважаючи на те, що трускавецька команда цьогоріч не зуміла вирватись у трійку лідерів, – враження від змагань у дітей залишились якнайкращі. Переконані, – набрались нового досвіду та тренуватимуться ще більше, щоб надалі показувати все кращі результати.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina