5 січня відсвяткував річницю своєї діяльності гірськолижний комплекс «Буковиця», який по праву можна назвати найсуттєвішою інвестицією в розвиток спортивної і туристичної інфраструктури курортного регіону.

Гірськолижний комплекс «Буковиця» вражає своєю неповторністю. За рік існування, він став чудовою атракцією для мешканців регіону та гостей курорту. Якісно зроблений гірськолижний спуск довжиною в кілометр, гармати зі штучним осніженням, спеціальна техніка, котра вирівнює лижні траси, хороші бугельні витяги – все це, а також злагоджена і кваліфікована робота персоналу, – сприяє чудовому і безпечному відпочинку.

Вся інфраструктура була розбудована і оснащена за короткий проміжок часу. Рік існування гірськолижної бази продемонстрував, що вона, без сумніву, дарує новий поштовх туристичній привабливості цілого регіону, а особливо Трускавцю, який від сьогодні по праву можна називати ще й гірськолижним курортом. Про це на святкуванні відзначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

««Буковиця» неодмінно буде тою неперевершеною атракцією, яка привабить додаткові потоки туристів до Трускавця. Вже сьогодні гірськолижний комплекс показав, наскільки він збагачує життя нашого регіону в зимовий період. Люди з задоволенням відпочивають тут, діти звикають до активного відпочинку і це чудово, що наш курорт збагачується такими цікавими та корисними відпочинковими місцями» – наголосив очільник курортного міста Андрій Кульчинський. Про важливість для регіону такого об’єкту в своїх промовах заявили і міський голова Борислава Ігор Яворський, міський голова Дрогобича Тарас Кучма та голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора.

«Буковиця», попри свою основну діяльність, бере активну участь в різноманітних соціальних проектах. На базі комплексу створена дитяча спортивна гірськолижна школа «Сніжинка», в якій вже зараз займаються біля 50-ти вихованців. Діти мають можливість безкоштовно займатись недешевим гірськолижним спортом. Їх забезпечують спортивною формою, лижним спорядженням і безоплатними витягами на гору. Цей проект є реальним вкладом у виховання нашого підростаючого покоління та розвиток українського гірськолижного спорту.

«Діти сплачують символічний внесок – 50 гривень, яким фактично самі ж батьки і розпоряджаються. Ці кошти витрачаються на нагородження кращих учнів, на ті заходи, які вважають за потрібне батьки. Навчання відбувається за кошти нашого комплексу, ми хочемо, щоб діти займались спортом, щоб підростаюче покоління було здоровим, сильним. Сьогодні в нашій школі відносно небагато діток,однак ті, хто займався впродовж цього року, вже зараз впевнено стоять на лижах. Тому ми запрошуємо дітей до нашої школи і хочемо, щоб таких учнів у нас було мінімум зо двісті, буде більше – буде ще краще!» – зазначає засновник комплексу, людина, закохана в гірськолижний спорт, Віталій Мицак.

На завершення святкування Віталій Мицак анонсував проведення на схилах «Буковиці» дитячих гірськолижних змагань «BUKOVYTSIA OPEN», які, за планами організаторів, будуть проводитись щорічно. Співзасновником цього відкритого Кубку виступила ГО «Європейська інтеграція України».

«На сьогоднішній день вже створено організаційний комітет змагань, в який окрім засновників ввійшли також міські голови Трускавця, Дрогобича та Борислава. Змагання заплановано на 8-9 лютого 2017 року. Ми запросили до участі чимало дитячих команд з різних куточків України, команди з Польщі та Словаччини, багато з них уже підтвердили свою участь. Тому змагання обіцяють бути цікавими» – прогнозує голова правління ГО «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько.

По завершенні урочистої частини гості мали змогу покататись на лижах схилами гір, послухати українських музик та почастуватись стравами з мангалу.

Сама природа Прикарпаття, своїми мальовничими гірськими схилами, дарує можливість розвитку гірськолижного спорту в регіоні. Її вдало використали засновники комплексу і за короткий відрізок часу створили гідну альтернативу надзвичайно дорогим гірськолижним курортам. «Буковиця» не лише додала привабливості нашому регіону, але й створила чудові перспективи виховання майбутніх майстрів гірськолижного спорту, про які, в скорому часі, неодмінно почує вся країна.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina