В неділю, 8 січня, у Трускавці розпочався VII  Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна». В рамках фестивалю пройшов благодійний концерт в санаторії «Карпати». А далі на учасників чекають два конкурсних дні та гала-концерт, на якому відбудеться нагородження переможців.

«Яскрава країна» з року в рік проводить фестивалі у нашому курортному містечку. «Трускавець – місто, в якому по-особливому проходить наш фестиваль. Тут кожен насолоджується  затишною, святковою атмосферою , мальовничою природою та красою міста цілющої води. Окрім цього,  у проведенні конкурсу велику роль відіграє влада міста, – міський голова  Андрій Кульчинський  та  ГКК «Карпати»  в особі генерального директора  Лева Грицака. Вони створюють всі умови для перебування гостей та проведення часу тут. Діти мають змогу пізнати ближче захід України  та познайомитись з давніми українськими  традиціями» – наголосила директор фестивалю Ольга Обласова.

Також пані Ольга розповіла , що цьогоріч фестиваль налічує близько 500 учасників із 15 областей України. Учасники  віком від 6 до 25 років протягом конкурсних днів демонструють свої вокальні й  хореографічні здібності, а у вільний час проводять вечори знайомств, майстер-класи та святкові дискотеки.

На запрошення керманича міста та керівництва фестивалю, до Трускавця завітала володарка  гран-прі минулорічного фестивалю «Яскрава країна у Трускавці» у номінації вокал та згодом переможниця проекту «Голос. Діти 3» Еліна Іващенко. «Як на мене, «Яскрава країна» – це фестиваль, який направду допомагає юним талантам розвивати себе та свої здібності. З кожним роком помітно, як фестиваль відкриває нові таланти. Тут ти отримуєш гарні враження, нові знайомства та корисний  досвід» – поділилась з нами Еліна.

Сьогодні розпочався  перший конкурсний день фестивалю. Уже традиційно конкурс оцінюватиме високопрофесійне журі , у складі якого: народні артисти України , заслужені працівники культури України та відомі зіркові гості. Цьогоріч ними стали переможниця проекту «Голос. Діти 3» Еліна Іващенко та фіналісти  7-го сезону шоу «Х-фактор»  гурт «The Oscar Wild».

А вже завтра, 11 січня, в ПК ім. Т.Шевченка о 20.00 відбудеться «Зірковий вечір» в «Яскравій країні», за участю відомих гостей. Тож запрошуємо трускавчан та гостей нашого міста послухати чудові виступи талановитих вокалістів.

Наталія БЕГІН

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina