8 січня Дрогобич вкотре вписав своє ім’я у Книгу Рекордів України. 828 людей, незважаючи на сильний мороз, одночасно виконали на центральній площі коляду “Нова радість стала”, чим здобули для міста статус рекордсмена з наймасовішого виконання Різдвяної колядки в країні.

Різдвяний флешмоб був організований ГО «Місто», Туристично-інформаційним центром Дрогобича та ГО «Український молодіжний прорив». Ідея встановити рекорд з наймасовішого колядування виникла доволі спонтанно. На її реалізацію пішло всього декілька днів. Однак чимало дрогобичан з ентузіазмом підхопили цей задум та взялись за розповсюдження інформації про його проведення в соціальних мережах. Старання не пройшли марно, адже в неділю на площі зібралась майже тисяча небайдужих дрогобичан та гостей міста, яких не злякала морозна погода. Хто з чаєм та пампушками, хто з глінтвейном, а хто просто з святковим настроєм вирушив на Площу Ринок, щоб відзначити Різдво спільною колядкою та вписати назву свого міста до книги рекордів України.

До початку акції, представниками Національного реєстру рекордів було зафіксовано 828 учасників Різдвяного флешмобу. “Ми хочемо привітати Дрогобич з подвійним святом. По-перше – це Різдво Христове. А по-друге – це те, що сьогодні ви вписали ім’я свого міста до Книги рекордів України, встановивши рекорд з наймасовішого виконання Різдвяної колядки. Ми з радістю вручаємо вам цей сертифікат від національного реєстру рекордів, відповідний запис буде внесено і в Книгу рекордів України!” – зазначила, присутня на акції, Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів.

 

“Ми дуже дякуємо всім, хто долучився до організації цієї акції – Туристично-інформаційному центру (Ігору Чаві), ГО “Молодіжний прорив” (Олегу Дукасу), міському голові Дрогобича Тарасу Кучмі, який сприяв у організації акції та встановленні рекорду, депутату обласної ради Юрію Нестору, який підтримав нашу акцію фінансово та всім дрогобичанам і гостям міста, які долучились до встановлення цього рекорду та внесення нашого міста до книги рекордів України” – зазначив один з організаторів Василь Дуб.

Як слушно зауважили організатори акції, дрогобичани встановили не лише рекорд з наймасовішого виконання коляди. Своєрідним рекордом стало колядування в настільки морозну погоду та власне надзвичайна оперативність в організації цієї акції – адже від виникнення задуму до його реалізації минуло всього декілька днів.

Попередніми рекордсменами по наймасовішій Різдвяній коляді було місто Черкаси. 6 січня 2016 року там було зафіксовано рекорд – близько 700 людей одночасно виконали Різдвяну колядку “Добрий вечір тобі, пане господарю”, розмістившись на трьох поверхах торгового центру. Дрогобичани ж не побоялись лютого січневого морозу,- виконали колядку “Нова радість стала” прямо на Площі та впевнено перевершили черкащан, ставши новим володарем рекорду з наймасовішого виконання Різдвяної коляди.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina