Трускавець поповнився новою снігоприбиральною технікою. Наприкінці 2016 року містом було придбано МАЗ та три роторні сніговідкидувачі, які вже зараз добряче виручають комунальні підприємства в розчищенні доріг та тротуарів від снігу.

Час Різдвяних свят став черговим випробуванням для комунальників міста курорту. Настільки лютої зими: з такими сильними морозами та снігопадами, в нас давно не було. Тому комунальним підприємствам міста доводилось напружено працювати. Однак, якщо перший снігопад застав Трускавець зненацька і брак снігоприбиральної техніки дався в знаки, то тепер придбана одиниця снігоочисної техніки, за словами міського голови, “закрила всі проблемні питання по великих вулицях” та допомогла якісно розчищувати вулиці під час нещодавніх снігопадів.

“Наприкінці 2016 трускавецькі комунальники придбали снігоприбиральну техніку: МАЗ і три роторні сніговідкидувачі. МАЗ закрив всі проблемні питання по великих вулицях. А мала техніка полегшить роботу з тротуарами і в парку” – зазначив на своїй сторінці у Фейсбук очільник курортного міста Андрій Кульчинський.

“На кінці минулого року були виділені кошти на поповнення статутного фонду комунального підприємства – на придбання снігоприбиральної техніки. Ми закупили МАЗ і роторні снігоприбирачі, які призначені для прибирання вузьких тротуарів, де не завжди може проїхати більша техніка, прибудинкової території, Курортного парку. Це значно полегшить роботу комунальників, адже більшість снігоприбирання проводитиметься механізовано” – наголосив директор КП “Парк Курортний” Назар Веретко.

Також одну одиницю роторної машини-сніговідкидувача придбала управлінська компанія “Тепле житло”, яка обслуговує деякі будинки міста (новостворені ОСББ). “Ми будемо використовувати її для прибирання прибудинкових територій, розчищення тротуарів. Готові забезпечувати ці послуги будинкам, які до нас звертатимуться, за розумну ціну та допомагати в очищенні тих ділянок міста, які можливо за нами закріплять в майбутньому. Це перша така снігоприбиральна машина, придбана нами, але надалі ми плануємо збільшувати кількість такої техніки” – зазначив директор ТзОВ управлінська компанія “Тепле житло” Олег Дикало.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina