Відбулось перше в цьому році засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради. З позитиву – дві трускавецькі сім’ї отримали ключі від нових квартир. Однак без конфліктів навіть сьогодні не обійшлось: двоє депутатів висловили бажання потрапити до складу комісії з питань торгівлі, а ПП “Арко” отримало відмову у розміщенні рекламного щита на вулиці Мазепи, що спричинило чергову словесну перепалку.

Поміж рядом звичних питань виконком Трускавецької міської ради в черговий раз розглянув питання про відмову в наданні дозволу ПП “Арко Інвестмент” на розміщення зовнішньої реклами на вулиці Мазепи. За словами начальника управління розвитку міста Наталії Скибак, – відмова обгрунтована тим, що на ділянці проходять мережі підземних комунікацій. Також попередньо ПП “Арко Інвестмент” розмістило поруч зі своєю фірмою рекламний щит самовільно, не отримавши відповідного дозволу від міської ради на його встановлення. Довірена особа власника “Арко” Ігор Паньків в свою чергу зазначив, що вони скористались принципом мовчазної згоди, не отримавши своєчасно відповіді від органу місцевого самоврядування на своє звернення.

“Якщо говорити правду до кінця, то ваш рекламний щит був встановлений ще влітку, без погодження. Лише розміщення реклами почалось з осені. Ви встановили його з самовільно, не отримавши дозволу” – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Під час голосування, всі члени виконкому одноголосно підтримали відмову у розміщенні додаткового рекламного щита, з заявою щодо якого звернулось зараз ПП “Арко інвестмент”.

Під час розгляду другого питання, були присутні депутати Трускавецької міської ради Андрій Кісак та Святослав Грабовський, котрі внесли пропозиції включити кожного з них в комісію  з питань торгівлі та громадського харчування.  Члени виконкому проголосували за включення Святослава Грабовського до складу комісії та утримались щодо включення до цієї ж комісії  Андрія Кісака. Головною причиною відмови стало прохання заступника міського голови Олександра Ткаченка утриматись від голосування за кандидатуру Кісака. Причина – судова тяганина між Ткаченком та Кісаком, в якій Олександр Ткаченко доводить зведений на нього наклеп. “Я вважаю цю людину наклепником та брехуном і жодного конструктиву в роботу комісії він внести не зможе. Навряд чи нам вдастся спільно конструктивно працювати” – зазначив Олександр Ткаченко.

Кісак виступив з різкою критикою в адресу Ткаченка та загалом виконкому. Його підтримав колега по фракції Роман Бучкович та Леся Дідик, яка, всупереч регламенту, заважала роботі виконкому своїми критичними вигуками. Головним аргументом Дідик назвала те, що вона є платником податків і має право питати те, що хоче. Хоча, для цього цілком могла б застосувати метод запиту на інформацію, а не перетворювати засідання виконкому в черговий цирк.

“Я хотів би нагадати, що під час роботи виконкому висловлюватись мають право члени виконкому та, з дозволу головуючого, інші особи. Має бути порядок в роботі і його треба дотримуватись” – наголосив голова регламентної комісії Святослав Грабовський.

Також виконком  проголосував за низку технічних питань,в числі яких були : зняття з квартирного обліку мешканців міста, внесення змін до облікових квартирних справ та створення комісій щодо передачі житлових будинків на баланс ОСББ. Також члени виконкому затвердили списки черговиків ,які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання та за місцем праці станом на 2017 рік та одноголосно підтримали організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах у м. Трускавці.

Завідувач відділу молоді, сім’ї і спорту Роман Коваль розповів про підсумки проведення оздоровчої кампанії влітку 2016 року та заходи з організації та проведення відпочинку й оздоровлення дітей у літній період 2017 року. Директор територіального центру соціального обслуговування Олена Пилат  доповіла, що в центрі запроваджуватимуться інноваційні методи соціальної роботи та повідомила, що послуги центру  і надалі розширюватимуться. Тож члени виконкому затвердили Положення про терцентр  та перелік соціальних послуг, умов та порядку їх надання.

Йшла мова й про  проведення конкурсу  на кращий проект реконструкції Меморіального комплексу радянських воїнів на Меморіальний комплекс пам’яті загиблих захисників Вітчизни у всіх війнах за волю України  та   проведення конкурсу на встановлення скульптурних композицій на території міського парку і пішохідних алеях Трускавця, про що детально розповідав завідувач відділом містобудування і архітектури  Зеновій Кушнір.

Ніна ФЕДЬКО, Наталія БЕГІН

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina