Трускавець традиційно відзначив Водохреща купанням в ополонці, на озері біля “Козацького хутора”. Велика кількість трускавчан та гостей міста щорічно приходить сюди задля того, щоб зануритись у крижану воду, бо вважає цей процес цілющим та надзвичайно корисним для усього організму.

“Я з Донецька, вперше занурююсь в ополонку. Емоції словами не передати, – це щось назвичайне. Ми з чоловіком двоє прийшли сюди, але він не занурювався. А я змогла, я перемогла свій страх і дуже собою пишаюсь. Це щось надзвичайне!” – ділиться враженнями жінка, яка щойно вийшла з крижаної води.

“Вже п’ять років моржую на Йордана. Ті відчуття, коли залазиш в крижану воду, ніяк не описати і не передати словами – їх можна лише відчути. Я вважаю Йорданські купання надзвичайно корисними. Вони оздоровлюють і дарують великий заряд енергії і позитиву” – зізнається трускавчанин, учасник Йорданських купань.

Цьогоріч до озер чи річок, з передбаченими місцями для купання, приїхало ще більше людей. Досвідчені моржувальники та навіть початківці не побоялись крижаної води та морозної погоди, – бо поспішають за яскравими емоціями, щоб спільно відзначити свято Водохреща.

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina