На Йордана, 19 січня, у Дрогобицькій ДЮСШ відбулось відкриття великого плавального басейну, якого місто чекало дуже довго. Відтепер дрогобичани матимуть можливість повноцінно займатись плаванням у рідному місті.

Ремонтні роботи в ДЮСШ влітку розпочинались з молитви, їх завершення та відкриття басейну також супроводжувалось спільною молитвою духовенства. Благословення та освячення басейну здійснив владика Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Ярослав Приріз.

На відкриття басейну ДЮСШ з’їхалась ціла делегація депутатів та посадовців, які так чи інакше долучались до робіт. Міський голова Дрогобича Тарас Кучма з профільними заступниками, представники депутатського корпусу, депутати облради Андрій Ковч, Василь Масний та Юрій Нестор, голова Львівської облради Олександр Ганущин, голова Львівської ОДА Олег Синютка та депутат Верховної ради Богдан Матківський. Привітати сусідів завітали і міські голови Трускавця та Борислава Андрій Кульчинський та Ігор Яворський.

З вітальними словами виступили народний депутат ВР України Богдан Матківський, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської облради Олександр Ганущин, міський голова Дрогобича Тарас Кучма та директор ДЮСШ Іван Файчак.

“Я дуже вдячний всім, хто долучився до робіт із завершення нашого басейну, всім, хто вірив, підтримував і допомагав. Пам’ятаю, як обласна влада влітку розводила руками і казала, що це нереально. Зараз вони щиро радіють разом з нами, бо ми змогли це зробити. Нас постійно підтримував наш депутат Богдан Матківський, наші обласні депутати активно долучились до цієї справи, як і практично всі фракції міської ради. Лише спільно, лише разом, лише з вірою та з позитивом ми зможемо робити більше” – відзначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

“Я дуже радий, що у нас все вийшло і сьогодні наш басейн відкривається. Багато хто не вірив у те, що ми це зробимо. Тому сьогодні я хочу подякувати всім тим, хто вірив та допомагав та поспівчувати всім тим, хто не вірив. Хочеться побажати нашим тренерам наснаги та терпіння в роботі, а учням – бажання займатись цією справою та, звісно ж, перемог в майбутньому” – зазначив директор ДЮСШ Іван Файчак.

Учні ДЮСШ виступили з короткими показовими виступами, продемонструвавши присутнім по одному запливу в різних стилях. Учасники сьогоднішнього святкового запливу отримали з рук нардепа Богдана Матківського символічні нагороди – ювілейні монети, випущені Нацбанком до 925-річчя Дрогобича.

З нагоди відкриття басейну, діти отримали також корисні подарунки. Від міської влади учні-початківці отримали м’ячі для плавання. А від депутата Дрогобицької МР Юрія Кушлика кожному з юних спортсменів дістались окуляри для плавання.

Багато мешканців Дрогобича: і дітей, і дорослих з нетерпінням чекали відкриття басейну. Досі любителям плавання доводилось їздити до Трускавецького “Спортовця” або ж сусідніх санаторно-курортних закладів. Тож відтепер улюбленим заняттям дрогобичани зможуть займатись в стінах Дрогобицької ДЮСШ. Також в школі було проведено реконструкцію теплового пункту зі встановленням теплового насосу для підігріву великого плавального басейну та допоміжних приміщень, що забезпечило якісний обігрів та відповідний температурний режим в приміщенні (+24 градуси).

Розмір басейну – 14м х 25м. Нагадаю, що його будівництво в ДЮСШ Дрогобича розпочали ще в 2008 році. З того часу з року в рік басейн ніяк не могли завершити.

Впродовж 2016 року на завершення басейну загалом було освоєно майже 10 мільйонів гривень, з яких 7, 8 мільйони склала субвенція з держбюджету, 1, 6 мільйони – кошти Державного фонду регіонального розвитку та майже півмільйона – з місцевого бюджету.

“Я дуже радий сьогодні бути присутнім на відкритті цього басейну, бо це справді важлива для міста подія. Це те, що необхідно нашим дітям, щоб рости здоровими, активними, займатись спортом та розвивати свої таланти. Ще більше радію, що мав змогу долучитись до реалізації цієї справи, адже чималі кошти було виділено з бюджету області. Було пророблено багато роботи по всій вертикалі, однак сьогодні маємо гарний результат та бачимо задоволені дитячі обличчя, а це – найважливіше” – зазначив депутат Львівської облради від Дрогобича Андрій Ковч.

Інформацію відносно графіку роботи басейну, можливостей відвідин його дітьми та дорослими, можна дізнатись у адміністрації ДЮСШ.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina