Цієї суботи у готельно-курортному комплексі «Ріксос-Прикарпаття» відбулось вручення відзнак за кращий концептуальний проект року, обрання  цьогорічних «Амбасадорів» та відзначення трускавчан, якими, направду, пишається наше місто-курорт.

Захід «Гордість Трускавця2016- Кришталевий лотос» , організований  ГО «Євроінтеграція України» в особі Івана Цегенько  відбувся у нашому місті вперше, та як повідомляє організатор ,на меті – створити цю  відзнаку щорічною . «Кришталевий лотос» – перший захід  у Трускавці, який відзначає людей, підприємства чи організації, котрі безпосередньо займаються промоцією нашого міста-курорту.

На відкритті присутніх чекали приємні сюрпризи, а саме: подарунок організаторам заходу – картина, на якій зображений лотос, від художниці Наталії Поліщук, яка цього ж вечора отримала премію «Митець року». Не обійшлось і без солодких подарунків, які презентувала номінантам тендітна та оригінальна Ольга Дробчак, власник пекарні «Братрура». Ведучою церемонії стала  талановита Зоряна Петрас, а урізноманітнив захід виступ тріо викладачів Трускавецької  музичної школи «Con Anima», які виконали  всесвітньовідомі  твори.

На захід завітало чимало гостей, в числі котрих народні депутати України, представники Львівської обласної ради,  громадські діячі  та влада міста Трускавця. Додамо, що захід пройшов за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму;  голови ЛОДА та Генерального Консула Республіки Польща у Львові.

Премію «Амбасадор Трускавця» отримали: людина-легенда, професор зі світовим іменем, медик, який присвятив своє життя великій справі, генеральний директор «Міжнародної клініки відновного лікування у Трускавці» Володимир Козявкін; основоположник трускавецького кінофестивалю,громадський діяч, який відзначається не тільки прагненням підняти професійний та культурний рівень кіномистецтва, а й прагненням  популяризації нашого курорту, через кіно, засновник та директор кінофестивалю «Корона Карпат» Олег Карпин та третій амбасадор – міський голова Трускавця Андрій Кульчинський , котрий став новатором серед мерів нашого міста, оскільки за рік роботи на своїй посаді зумів популяризувати Трускавець далеко за межами України, а також провести оновлення міста та покращення інфраструктурних об’єктів .

Нагороди цьогоріч отримали ті, хто насправді відзначився своїми досягненнями та успіхами. А саме:

«Менеджер року» – Олена Палагута, директор готельно-курортного комплексу «Ріксос-Прикарпаття»;

«Спортсмен року» – майстер спорту України з вільної боротьби  Павло Білас,;

«Митець року» –  художниця, відома своїми роботами не лише у Трускавці, а й у світі Наталя Поліщук;

«Меценат року» – дельфінарій «Оскар» і його власник Тарас Чекурда.

Також відзначили й «Кращий концептуальний проект року», де номінували найвизначніші підприємства та підприємців Трускавця.

Церемонія запам’ятається усім, адже вона пройшла на високому рівні. Тож, до нових зустрічей з «Кришталевим лотосом» і  вже у новому році чекаємо нових відкриттів, від вас, дорогі трускавчани.

Наталія БЕГІН, фото – Трускавецька міська рада

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina