Сьогодні, 25 січня, у Трускавці  пройшла XXI позачергова сесія. На ній депутати проголосували звернення Трускавецької міської ради до Голови Господарського суду Львівської області.

У зверненні, власне, йшлось про нежитлову будівлю за адресою провулок Тихий, 1 у м. Трускавці, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення (колишній пансіонат «Вавель») і яка, на сьогодні, перебуває у приватній власності підприємства «Гарантбуд-2012».

Як повідомляється в джерелах: «На даний момент, колишнім орендарем цієї  будівлі, приватним підприємством «Гарантбуд-2012», породжено вже ряд позовів, суть яких зводиться до рейдерського захоплення майна територіальної громади міста Трускавця, і ми не можемо стояти осторонь цих неправомірних процесів. Старовинна вілла, окраса міста курорту, може опинитися у приватних руках. Всупереч волі громади у Трускавці кілька років тому розпочато реалізацію схеми, яка підпадає під ряд визначень Кримінального кодексу України. Схема проста – віддати комунальне майно в оренду «своїй людині», включити об’єкт до переліку тих, що підлягають приватизації, і приватизувати цей об’єкт. Таких прикладів чимало знайдеться за всю історію незалежної України».

В інтересах міста та його мешканців повернути будівлю в комунальну власність, щоб майно громади не було втрачено незаконним шляхом.  Тож, власне, в результаті обговорення цього питання, депутати одноголосно підтримали проект рішення та поклали контроль за виконанням на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування і ЗМІ.

Депутатський корпус звертається  до Голови Господарського  суду, з проханням прийняти правильне рішення, аби захистити права і законні інтереси громади міста Трускавця та зберегти її майно, а саме пам’ятку культурної спадщини місцевого значення Віллу «Вавель» – нежитлову будівлю по провулку Тихому, 1 у м. Трускавці.

Наталія БЕГІН

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina