25 січня у Трускавецькій школі-гімназії №2 пройшов благодійний ярмарок «Крила надії», метою якого був збір коштів на операцію  Христинці Страдомській, учениці 8 класу школи- гімназії.

Дівчинці негайно потрібна неродинна трансплантація кісткового мозку. Їй всього 13, і мріє вона лише про одне – стати здоровою. Ціна життя – 120  тис. євро. Сума просто захмарна, самим батькам з нею не впоратись. Допомогти дівчинці та її сім’ї вирішили адміністрація школи-гімназії, яка стала організатором ярмарку, а також вчителі, учні та їхні батьки,  приготувавши смачну випічку, десерти та всілякі солодкі вироби.

Насправді, ярмарок зібрав неймовірну кількість людей. Це були не лише малеча , а й батьки, учні інших шкіл, трускавчани та відпочивальники , які дізнались про ярмарок з соціальних мереж чи від знайомих. На ярмарку панувала невтомна енергія, яку підхоплювали усі учасники ярмарку, проявляючи свою ініціативу.

«Є надія, що спільними зусиллями ми зможемо допомогти  Христинці одужати. Батьки, які дізнаються про збір коштів, всіляко допомагають, а  суми внесків можуть сягати 3-5 тисяч від сім’ї. Тішить те, що кожен старається долучитись до акції, як дорослі, так і малі» – повідомляє  завуч  школи Руслана Болюк.

В результаті проведеного ярмарку, отримана сума справді вразила – 128 245 грн. Звичайно ж, коштів потрібно в рази більше, але, як на мене, такий приклад став доказом того, що можливо все, необхідно лише проявити бажання та додати зусиль.

Прохання до усіх , не будьте байдужими, попереду у дівчинки найважче випробування, яке їй не пройти без нашої допомоги.

Наталія БЕГІН

Нагадуємо, що допомогти Христинці Страдомській можете і ви:

Реквізити рахунків благодійного фонду “Крила надії”, який збирає кошти на лікування дівчинки:

ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
МФО 325365
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 2600001336292
Призначення платежу: ДОБРОВІЛЬНА ПОЖЕРТВА СТРАДОМСЬКІЙ ХРИСТИНІ
БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841

Призначення платежу: ДОБРОВІЛЬНА ПОЖЕРТВА СТРАДОМСЬКІЙ ХРИСТИНІ

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina