25 січня 2017 року фахівці відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» та «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Галина Кітраль та Христина Лютик в присутності сільського голови с.Михайлевичі Михайла Левицького, секретаря Михайлевицької сільської ради Маршалок Галини, спеціаліста-землевпорядника сільської ради Заберезного Василя провели спільний виїзний прийом громадян в с.Михайлевичі Дрогобицького району.

Під час прийому громадян, мешканці села Михайлевичі отримали юридичні консультації з наступних питань, а саме: порядок реєстрації права власності на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, порядок безоплатної передачі земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, порядок прийняття та оформлення спадщини за законом, та інші.

Крім того, Христина Лютик провела навчання працівників Добрівлянської сільської ради на тему: «Стандарти якості надання громадянам первинної правової допомоги органами місцевого самоврядування». Також Галина Кітраль розповіла їм про основні умови добровільного об’єднання територіальних громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», зокрема, порядок підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Принагідно нагадуємо, що Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розширив свою діяльність. На Дрогобиччині працюють три бюро правової допомоги, працівники  яких надають безоплатну первинну правову допомогу усім громадянам та забезпечують доступ до вторинної правової допомоги (адвоката) визначеним категоріям осіб відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Крім того у бюро правової допомоги відвідувачі зможуть скористатися  послугою – доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України. Бюро знаходяться за адресою: м. Борислав, вул. Міцкевича, 64; м.Дрогобич, вул. Л. Українки, 70; м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Прийом громадян із 8.00 до 17.00 год. (крім вихідних та святкових днів)

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina