Відбулась сесія Трускавецької міської ради. Депутати заслухали звіт керівника комунального підприємства “Трускавецьтепло” Руслана Крамара, проголосували звернення до президента України стосовно припинення торгівлі з тимчасово окупованими районами Донецької та Луганської областей і надали дозвіл на розробку детального плану території за адресою Шевченка 17, Річки 15а.

Сесія традиційно розпочалась з депутатських запитів та звернень. Виступив депутат Святослав Грабовський, який зачитав відповідь з Фонду держмайна стосовно питань приватизації санаторних закладів міста-курорту ЗАТ “Трускавецькурорт”. В зверненні йшлося зокрема про те, що обсяг майна, повернення якого в державну власність ініціювала тимчасова комісія ТМР, надто великий. Тому, відповідно до закону, питання повинне бути передане на довивчення прокуратура, яка в подвальшому передаватиме його до суду. Фонд держмайна скерував відповідні документи до Генеральної прокуратури.

Також Святослав Грабовський наголосив на необхідності приведення до належного стану міських зупинок громадського транспорту, чимало яких досі не мають належного вигляду і викликають негативне враження у відпочивальників, які приїжджають до Трускавця.

Згодом звернення зачитав Олег Карпин. В ньому йшлося про необхідність припинення торгівлі з окупованими територіями. “В нас триває війна, ми втрачаємо щоденно людей в цій війні, але при цьому торгівельні відносини з окупованими районами продовжуються. Це абсурд і на цьому треба чітко поставити крапку, інакше ми самі підтримуємо своїх ворогів” – наголосив Карпин. Його підтримали присутні на сесії атовці, які вимагали від депутатів одностайно підтримати це звернення. Всі присутні на сесії депутати одноголосно його підтримали.

Також депутати взяли до уваги звіт очільник КП “Трускавецьтепло” Руслана Крамара. Він зокрема заявив про те, що в цьому році “газ для бюджетних установ має бути дешевшим, а для мешканців поки здорожчати не повинен”. До Крамара було чимало питань, оскільки на сьогоднішній день вартість теплопостачання в місті є найвищою в області, а зауважень до роботи підприємства є чимало. Крамар пояснював усе тим, що держава часто-густо не перераховує вчасно компенсації за субсидії та пільги. Також за словами Руслана Крамара, досі вони купляли газ у приватної структури, зараз же придбання відбуватиметься безпосередньо в “Нафтогазу”.

Сьогодні вкотре розглядалось питання затвердження детального плану території Річки 15а та Шевченка 17. Останнє – приміщення, навколо якого тривалий час продовжувались чвари між мешканцями та представником новозаявленого власника Романом Дурбаком. Роман Дурбак заявив про своє право на будинок та виявив бажання відселити мешканців, очевидно використавши територію (в самому центрі) під зведення якоїсь нерухомості. Трьом мешканцям, які мають квартири в будинку, досі не було надано альтернативного помешкання, тому вони виступають категорично проти та наголошують на тому, що затверджувати питання Дурбаку ніяк не можна як і вірити його обіцянкам. Декілька разів це питання не проходило на попередніх сесіях, однак сьогодні його таки проголосували. В той же час депутати не набрали потрібної кількості голосів задля того, щоб затвердити містобудівну документацію “Детальний план території” по Бориславській 29.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina