В Народному домі відбувся звіт міського голови Трускавця Андрія Кульчинського про виконану роботу за рік перебування на посаді очільника міста.

На звіт завітало чимало охочих почути та побачити виконану роботу і поставити міському голові запитання, які їх цікавлять. “Живого” спілкування між учасниками звіту не було, однак питання міському голові можна було писати на листочках, які згодом зачитувала керуюча справами міськвиконкому Олена Петранич.

Андрій Кульчинський побудував свій звіт на динамічній презентації. Він не став перевантажувати присутніх цифрами відносно надходжень та видатків бюджету, а зупинився на конкретних досягненнях, які вдалось виконати йому та його команді за рік перебування при владі. Акцент був зроблений на ремонті доріг, заміні комунікацій, вдосконаленні та приведенні до належного стану закладів освіти, медицини, культури, підтримці соціально незахищених верств населення, сприяння воїнам АТО та чимало інших питань, якими гордиться владна команда.

Також увага була привернута до проектів співфінансування, які активно намагається втілювати місто за підтримки області та ДФРР. “Ми намагались подати максимальну кількість проектів, щоб залучити побільше коштів та виконати якнайбільше робіт в місті” – зазначив Андрій Кульчинський. Було згадано також, що чимала заслуга в залученні коштів для розвитку міста належить обласним депутатам, зокрема Олексію Балицькому. Також міський голова розповів про напрацювання відносно міжнародного співробітництва з містами Польщі та державній підтримці і співпраці зі сторони нардепа Богдана Матківського.

До слова, обранець від Дрогобиччини Богдан Матківський також був присутній на звіті. Він зазначив, що “останнім часом все частіше чує у Верховній Раді про Трускавець, що не може не тішити. Виїзні засідання комітетів ВР почали проводитись у Трускавці, що також є великим плюсом для міста”. Зі своєї сторони Матківський обіцяв сприяти в залученні коштів, зокрема в цьому році для його рідної школи №3.

Окрім нардепа на звіті були присутні депутати облради Олексій Балицький та Михайло Задорожний та голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко. Останній, до слова, привітав трускавецьких атовців та вручив декільком із них нагороди.

Серед питань, які найбільше цікавили присутніх, були походження мільйонних статків мера, його відносини з заступником Олександром Ткаченком, питання переведення водоканалу у повну комунальну власність та виконання інвестором своїх зобов’язань, питання здорожчання вартості проїзду у громадському транспорті приміського та міжміського сполучення, платна “Нафтуся”, збільшення чисельності працівників міської ради та інші. Оскільки звіт був організований таким чином, що слова присутнім активістам не дали, то питання були зачитані з листочків Оленою Петранич, однак міський голова на кожне із них дав стислу відповідь.

Можливо переповнений зал та відсутність “живого” діалогу були своєрідними мінусами заходу, однак, за словами Олени Петранич, це дало можливість забезпечити чітке дотримання регламенту, унеможливити скандали та здійснювати трансляцію звіту в режимі “онлайн”. Звіт міського голови обіцяли розмістити на сайті, опублікувати в газеті міськради, задля того, щоб бажаючі мали змогу познайомитись із ним детальніше.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina