Сьогодні, 3-го лютого 2017 року, у відділенні державної міграційної служби було прийнято першу заяву та персональні дані для виготовлення документу для виїзду за кордон. Першим клієнтом став депутат Трускавецької міської ради Святослав Грабовський, який поділився враженнями від роботи відділення.

Представник «Народного контролю» Святослав Грабовський, який сьогодні першим серед трускавчан подав заяву для виготовлення «закордонного паспорту» в рідному місті, зазначив: «.. після тривалої роботи над питанням виготовлення закордонних паспортів у Трускавці, з боку активістів Народного Контролю, здійснилося – трускавчани не будуть залежати від черг та інших перешкод в отриманні документу, який раніше потрібно було виробляти у Дрогобичі. Тепер тут, у Трускавці, можна отримати документи в максимально швидкі терміни та без виснажливих черг. Невідомо, скільки ще років\десятиліть  тривала б «коломийка» з отриманням обладнання для міста Трускавець, якби не наша наполеглива робота та особистий контроль за цим питанням голови міграційної служби України пана Максима Соколюка, який оперативно відгукнувся на моє прохання\пропозицію встановити таке обладнання у Трускавці».

Тепер лише за 557.32 гривень можна виготовити документи для виїзду за кордон за 20 днів, або за 810.32 гривень за 7 днів. Окрім того, у Трускавці можна зробити паспорт у вигляді картки.

Графік роботи Трускавецького відділення міграційної служби:

РОБОЧІ ДНІ – з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 13:45)

Субота з 9:00 до 16:30 (видача документів)

ВИХІДНИЙ  (Неділя-Понеділок)

Перед відвідуванням міграційної служби  для виготовлення «закордонного паспорту» бажано попередньо оплатити квитанцію за реквізитами вказаними на фото.

При оплаті наприклад в Приватбанку чи Ощадбанку потрібно вказати повне прізвище ім’я, по батькові та у призначенні платежу: «Оформлення та виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у термін 7 днів)», якщо це терміново (810,32 грв) чи : «Оформлення та виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у термін 20 днів)» (557,32), якщо в звичайному режимі. Квитанцію про оплату взяти з собою у відділення, а також старий закордонний паспорт та паспорт громадянина України.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina