12 лютого у Трускавці пройшов марш щодо припинення  торгівлі з тимчасово окупованими Донецькою та Луганською областями, ініційований представниками  ГО «Меч Арея» та учасниками  АТО. Бійці запрошували долучатись до маршу усіх, «хто проти торгівлі на крові».

Річ в тім, що від початку воєнних дій на території України ,залізничним шляхом  перевозять  лісову продукцію, сталь ,вугілля та будівельні матеріали. Згідно з інформацією, 47 % коштів, які уряд платить за вищезазначений товар , йде на фінансування тероризму, тобто на зарплати, амуніцію та форми військовим ЛНР. Тепер військові утворюють блокпости на залізничних шляхах задля припинення торгівлі з окупованими областями.

Цю справу підтримали учасники АТО з Трускавця, Дрогобича та Стебника. Марш в підтримку блокади торгівлі з ДНР та ЛНР  цієї неділі розпочався з центру  Трускавця, а саме від пам’ятника С. Бандері та продовжився шляхом по місту. Атовці створили опудало  начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна з надписом «Зраднику ганьба», аби люди  знали ворогів України.

Закликаємо усіх небайдужих долучатись  до підтримки блокади торгівлі з окупованими територіями України. Більшу інформацію можна дізнатись за телефоном +380979488429

Наталія БЕГІН

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina