Міського голову Трускавця Андрія Кульчинського намагаються притягнути до адміністративної відповідальності за рішення міської ради більш ніж річної давності. Підняття руки за надбавки собі і своїм заступникам привело очільника курорту до судової справи.

На першій сесії Трускавецької міської ради, яка відбулась ще восени 2015 року, новообрані депутати та міський голова голосували рішення про затвердження на посадах нових заступників. Саме тоді на посади заступників було призначено Олександра Ткаченка та Олексія Балицького. В тому ж рішенні третім пунктом було винесене питання про затвердження надбавок до зарплат міського голови та його заступників.

Лише зараз, більш ніж через рік після тих подій, прокуратура зацікавилась цим питанням, заявляючи про те, що в ньому присутній конфлікт інтересів. Міський голова, начебто, не мав права голосувати за це питання, оскільки пункт про надбавки стосувався безпосередньо його зарплатні. Сьогодні, 14 лютого, в Трускавецькому суді мало місце перше засідання по цій справі. На нього з’явився прокурор обласної прокуратури та відповідач,- міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Слухає справу суддя Володимир Марчук.

На засіданні Андрій Кульчинський заявив про своє право на адвоката, яким хоче скористатись, тому звернувся до суду з клопотанням – відкласти засідання хоча б на декіька днів, задля того, щоб адвокат встиг ознайомитись з матеріалами справи. Прокурор вимагав розгляду справи сьогодні, однак клопотання відповідача задовольнили і розгляд справи перенесли на п’ятницю, 17 лютого.

“Рішення про надбавки мені та моїм заступникам фактично давало можливість дещо врегулювати рівень заробітних плат. Оскільки без них, по факту багато працівників міськради мають вищу зарплатню, а оклади керівництва практично прирівняні до окладів чергового працівника. Обласна прокуратура зацікавилась цим фактом, мовляв в моєму рішенні вбачався конфлікт інтересів і я не повинен був за нього голосувати. Минуло більше року, чому це питання зацікавило всіх аж зараз і хто надав йому поштовху наразі говорити важко, бо я ще не ознайомився з тими документами, які надає прокуратура. Знаю, що є певні особи в місті, які дуже цікавляться моєю персоною і тільки й чекають, до чого би причепитись. Але я не вбачаю в своїх діях чогось протизаконного, просто дивно, що правоохоронні органи займаються часом не зовсім тим, чим мали би…” – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Розгляд справи продовжиться в п’ятницю, 17 лютого, о 9.45.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina