Ранок п’ятниці у Трускавецькому міському суді розпочався гаряче. Сьогодні продовжився розгляд справи, у якій йдеться про конфлікт інтересів щодо голосування на першій сесії 7-ого скликання за призначення на посади заступників міського голови Трускавця.

Одним з пунктів цього проекту рішення є, цитую: «Встановити міському голові, заступникам міського голови щорічно надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років; щомісячну премію в розмірі до 100% посадового окладу; матеріальну допомогу на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань в розмірах середньомісячної заробітної плати».

Йдеться про те, що міський голова начебто немав права голосувати за це рішення, тому його звинувачують у адміністративному правопорушенні.

Насправді проект рішення немає жодних поправок і, до часу сесії, яка мала затвердити це питання, виконувались ті ж пункти, тобто попередній міський голова та його заступники отримували премії та надбавки у тому ж грошовому розмірі.

Сьогодні на засіданні міський голова Андрій Кульчинський наголосив на тому, що затвердження на посади заступників міського голови було обов’язковим, саме він пропонував список тих людей, яких хотів би бачити на місцях своїх заступників, тому утримуватись від голосування було б нонсенсом. Нагадаємо, що за цей проект рішення було проголосовано пакетом, а міський голова голосує в кінці, тому від його голосу нічого не залежало, так як «за» вже проголосували 22 депутати з потрібних для затвердження 14-ти.

Також адвокат п. Кульчинського Наталя Потічна додала до справи звернення депутатів Трускавецької міської ради, які у письмовій формі виголосили свою підтримку Кульчинському Андрію Богдановичу та не погоджуються з думкою про конфлікт інтересів. Також вони переконані, що деякі громадські ЗМІ просто намагаються очорнити ім’я діючого мера Трускавця. Джерела повідомляють, що до цієї справи причетні певні депутати та сторона, яка отримала поразку на виборах міського голови у 2015 році.

Судова справа продовжиться наступного понеділка, 20 лютого.

Наталія БЕГІН

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina