17 лютого у готельно-курортному комплексі «Карпати», за підтримки міської влади, пройшов благодійний концерт, у якому взяли участь школярі, працівники Народного дому та фіналісти шоу «Х-фактор». Метою заходу був збір коштів на лікування юної трускавчанки Христинки Страдомської.

На концерті виступили ті, хто хотів долучитись до благодійної акції, тим самим підтримати дівчинку, аби вона змогла подолати свою недугу. У заході взяли участь не лише трускавчани, а й гості з Дрогобича, дівчата з групи NLB, які виступили з хореографічним номером. А родзинкою вечора став виступ фіналістів шоу «Х-фактор» «The Oscar Wild».

«Така акція залучає дітей допомагати тим, хто цього потребує та долучатись до волонтерських робіт. Все починається з кожного з нас, самі люди не повинні бути байдужими, адже ті кілька годин свого дня можна виділити задля доброї справи. Зараз не йде мова про великі суми, бо як то кажуть «гривня сотню береже»», – діляться своїми емоціями присутні.

Насправді хотілось би, щоб до таких акції долучалась більша кількість людей, кожен повинен зрозуміти, що ніхто не застрахований від різних неприємних обставин.
Хотілось би подякувати усім, хто взяв участь у концерті та всіляко долучився до його проведення. Сподіваємось, що щирі слова молитви та усіляка підтримка небайдужих допоможуть маленькій Христинці одужати та отримати те, про що вона так мріє.

Наталія БЕГІН

Нагадуємо, що кошти на лікування Христинки Страдомської, яка потребує неродинної трансплантації кісткового мозку, збирає благодійний фонд “Крила надії”.
Реквізити для надання допомоги:

БФ “Крила надії”
ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
МФО 325365
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 2600001336292
Призначення платежу: Добровільна пожертва (П.І.П. дитини)

БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: ДОБРОВІЛЬНА ПОЖЕРТВА СТРАДОМСЬКІЙ ХРИСТИНІ

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina