Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради. Серед найрезонанснішого – присвоєння адреси житловому будинку по вул. Річки, – нерухомості о. Петра Івасівки, яка, подейкують, замість житлової перетворилась у міні-готель “Сонце”.

До цього проекту рішення у членів виконкому було чимало питань. В основному вони стосувались розміру пайової участі, яку сплачував власник нерухомості о. Петро Івасівка. Мовляв, розмір пайової участі, зазначений у документах, поданих на розгляд виконкому, занадто малий.

«Мінімальна ціна квадратного метра зараз – понад 8 тисяч 480 гривень для нашого регіону. А тут вона становить менше чотириста гривень. Такі речі згодом перевіряє прокуратура. Не хочу казати, що тут присутня корупційна складова, але ціна в даному випадку дуже занижена. Попередній керівник УЖКГіБ був змушений піти з роботи, після того, як прокуратура перевірила схожі рішення на відповідність таких речей. Я пропоную визначити всі деталі, щоб потім не було звинувачень в адресу виконавчого комітету» – зазначив член виконкому, колишній головний архітектор Олександр Грищенко.

«Кошторисна вартість в документах прописана в розмірі 480 тисяч гривень. Для присвоєння адреси нам потрібен ряд документів. Декларацію про готовність об’єкту видають лише в разі повної сплати пайової участі. В тих документах, які ми маємо зараз, жодних зауважень немає» – зазначила керуюча справами виконкому Олена Петранич.

До документів була додана довідка про сплату пайової участі в розмірі 19 тисяч 200 гривень. «Пайова участь рахувалась у вигляді 4% від загальної кошторисної вартості об’єкту. В нас 4% від 480 тисяч вийшло 19 тисяч 200 гривень. Це не моя компетенція перевіряти дозволи і документи архбудконтролю» – зазначив голова УЖКГіБ Сергій Максимич.

«Ви голосуєте зараз присвоєння поштової адреси житловому будинку, а в інтернеті цей будинок є віллою, де можна зняти готельні номери. Це відомо практично всім і лише виконком виходить не знає за що голосує» – зазначив депутат ТМР Святослав Грабовський, який також був присутній на засіданні виконкому.

«Ми сьогодні голосуємо присвоєння поштової адреси, ми не є правоохоронними органами, не є фіскальними органами, ми не можемо перевірити, як власник використовуватиме свою нерухомість. Якщо в когось є інформація про комерційне використання цього будинку – він має повне право повідомити її в правоохоронні органи, а ми в такому разі збільшимо пайову участь» – зазначив Андрій Кульчинський.

Після обговорення виконком, 9-ма голосами «за», таки затвердив рішення та надав адресу житловому будинку о. Івасівки – Річки 1.

До слова, нерухомість на житлову справді не виглядає. Частина будівлі повністю завершена і на вікнах навіть висять оголошення «Є вільні номера». В ній також розмістилась міні-клініка. Однак, давати оцінку використанню нерухомості мають відповідні органи.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina