Члени виконкому Трускавецької міської ради затвердили рішення про оголошення конкурсу на розроблення логотипу міста-курорту та наділили голів ОСББ повноваженнями на складення адмінпротоколів.

Досі логотипу місто не мало. Декілька каденцій тому в місті розробили та затвердили герб. Що ж стосується логотипу – його розробляли свого часу, однак виконком тоді так і не затвердив його, тому, відповідно, жодних прав на той логотип місто не мало. Його зареєструвала згодом приватна фірма на себе, а місто залишилось ні з чим.

Сьогодні управління розвитку міста оголошує конкурс на розроблення логотипу міста курорту. Серед запропонованих надалі варіантів буде обрано найоптимальніший, який зареєструють за містом і який надалі використовуватиметься для реалізації ідей брендування курорту.

Ще одним цікавим рішенням виконкому стало надання права головам ОСББ та головам правління ОСББ складати адміністративні протоколи. Йдеться про самовільне захоплення приміщень, про недобросовісне конфліктне поводження мешканців, про утримання собак, котів, які завдають шкоди іншим співвласникам, засмічення територій та інші такого роду адмінправопорушення. Голови ОСББ чи голови правління можуть складати протоколи в межах території ОСББ та в частині утримання будинку та прибудинкової території. Згодом ці протоколи виноситимуться на комісію, яка встановлюватиме наявність правопорушення та штраф.

«Мова в основному йтиме про благоустрій, про вивіз сміття, про речі, які безпосередньо стосуються утримання будинку та прибудинкової території. Голови ОСББ чи голови правління матимуть змогу скласти протокол про адмінправопорушення на недобросовісних мешканців чи навіть на комунальні структури, які не довели до ладу свою роботу, не закопали викопану яму, пошкодили щось і т.д.» – зазначила юрист Олена Савченко.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina