Гірськолижний комплекс “Буковиця запрошує на Кубок України з гірськолижного спорту. Півтори сотні спортсменів з усієї країни змагатимуться цими вихідними в спортивній дисципліні слалом-гігант саме на схилах “Буковиці”.

Нещодавно на схилах гірськолижного комплексу «Буковиця» відшуміли баталії Першого міжнародного дитячого гірськолижного Кубку «Bukovytsia OPEN». Приймали спортсменів в місті Трускавець. Захід вдався на славу! Всі учасники і гості, особливо з-за кордону, були приємно вражені організацією змагань та зачаровані красою міста-курорту.

Але гірськолижний сезон та спортивні заходи на «Буковиці» не припиняються і вже 25 – 26 лютого на схилах гірськолижного комплексу буде проходити Етап Кубка України та всеукраїнські змагання з гірськолижного спорту серед юнаків та дівчат. Змагання будуть тривати два дні в спортивній дисципліні слалом-гігант. В змаганнях будуть приймати участь 150 спортсменів з понад десяти спортивних команд які представляють різні регіони України.

Отож запрошуємо всіх бажаючих до «Буковиці», яка знаходиться за 6 км від Трускавця при в’їзді в Борислав,  для перегляду змагань та вболівання за наших майбутніх олімпійців. Неповторні враження гарантовані

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina