У Трускавці зібралась регламентна комісія міськради задля того, щоб обговорити дії керівника «Трускавецького радіо» Любомира Поливки. Публікація журналіста, оприлюднена на Фейсбук-сторінці та озвучена на радіо, викликала обурення в ГО «Рада міста», представники якої вважають поведінку журналіста неетичною та вимагають його звільнення.

Мова йде про публікацію під назвою «Краплені карти з колоди Козира». Її оприлюднили на офіційній Фейсбук-сторінці радіо та озвучили в радіоефірі ще на початку лютого. В тексті цього матеріалу йде мова про поведінку знаних у місті людей, представників ГО «Рада Міста» Лесі Дідик та Петра Іванишина. Останні, за твердженням автора, поводили себе неетично та доривались до слова під час звіту міського голови. Окрім цього в публікації, в не зовсім коректний спосіб, були оприлюднені непідтверджені факти з життя згаданих людей, яких у публікації йменують «Лесінька» та «Петінька».

ГО «Рада міста» не запізнилась з відповіддю. Організація скерувала заяву до регламентної комісії ради з вимогами розглянути дії керівника комунального підприємства «Трускавецьке радіо» та дати їм оцінку і в подальшому заслухати звіт про роботу Любомира Поливки на сесії.

Голова комісії Святослав Грабовський зазначив, що підконтрольне “Раді міста” видання “Джерела Трускавця” дозволяє собі не менш образливі публікації, які часто-густо ніким не підписані, або підписані псевдо-іменами. На це учасники дискусії відповіли, що газета, на відміну від радіо, є приватною.

Засідання регламентної комісії не відбулось, через відсутність кворуму. Оскільки в комісію входять всього три депутати, а з’явився лише голова комісії Святослав Грабовський. Зустріч мала вигляд радше неформального обговорення. Представники «Ради міста» наголошували, що така робота є неприйнятною для комунального підприємства, що утримується за кошти місцевого бюджету.

«Я все розумію,- це радіо міської ради. Воно має нести позитив, має хвалити владу і це нормально. Але такі речі, про які ми говоримо зараз, для комунального радіо неприйнятні» – зазначив екс-секретар ТМР Петро Шумин.

Любомир Поливка прийняти участь в обговоренні відмовився. На комісію прийшов, однак, побачивши, що кворуму немає, одразу ж її покинув. Оскільки це питання як і інші, винесені на регламентну комісію, розглянути не вдалось, – засідання перенесли на вівторок.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina