28 лютого у Дрогобицькому районі під час рибалки на одному із ставків провалився під кригу і загинув місцевий мешканець – повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

На Львівщину прийшла весна. Середньодобова температура складає більше +4ºС. Лід на річках розтанув, але на озерах і ставках він ще утримується. За цих умов лід стає крихким і не завжди витримує осіб, які тимчасово перебувають на ньому.

Важливо знати наступне:
-міцним є лід прозорий з синюватим або зеленуватим відтінком при товщині більше 12 см;
-міцність льоду необхідно перевіряти пішньою. Якщо після першого удару лід пробивається і на ньому з’являється вода, то вихід на лід заборонено. Не дозволяється перевіряти міцність льоду ударами ніг;
-рибалки-любителі підльодного лову без дозволу найближчої рятувальної станції не мають права виходити на лід;
-під час підльодного лову риби не рекомендується скупчуватись у групи. Лунки слід пробивати на відстані 5-6 м одна від однієї;
-кожен рибалка повинен мати з собою рятувальну мотузку довжиною до 20-25 м з петлею на одному кінці і вантажем 400-500 гр. на другому.

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації попереджає мешканців області про недопущення виходу на лід та закликає мешканців області подбати про свою особисту безпеку.

Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки!

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina