Дрогобиччина відзначилась новими спортивними здобутками. Вихованці дрогобицького спортивно-оздоровчого клубу “Еней” здобули титули чемпіонів України на Всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу та хортингу.

2-5 лютого в Одесі проходив Кубок України з кікбоксингу. Дрогобиччину на ньому гідно представили Мар’ян Гуржій, який здобув титул чемпіона України та Валентина Крощук, яка виборола на цих змаганнях бронзу.

Кілька тижнів по тому, 24-26 лютого, в м. Кропивницький (колишній Кіровоград ) пройшов Чемпіонат України з хортингу. Цей відносно новий вид спорту активно набирає популярності і на Дрогобиччині. Про успішну підготовку та потенціал наших хортингістів свідчать їхні здобутки, отримані на цих змаганнях. Троє дрогобичан на Чемпіонаті здобули звання чемпіонів України з хортингу – Остап Саламін, Анатолій Гнатків та Валентина Крощук.

Всі спортсмени є вихованцями СК “Еней”. “Ці успіхи є результатами наполегливої праці спортсменів. Я радію, що вони займаються саме в нашому клубі, демонструють такі результати. Зараз – популяризація активного способу життя, заняття різними видами спорту має бути головним завданням для всіх нас, особливо якщо ми хочемо бачити нашу молодь здоровою, розвинутою та успішною” – зазначив керівник спортивного клубу “Еней”, депутат Дрогобицької міськради Михайло Городинський.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina